१४ वर्षकी आफ्नै छोरी वलात्कार गरेको आरोपमा पोखराबाट बाबु पक्राउ

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७७ श्रावण २२, बिहीबार) १८:५६

१४ वर्षकी आफ्नै छोरी वलात्कार गरेको आरोपमा कास्की प्रहरीले पोखरा महानगरपालिकाको लेखनाथबाट एक जनालाई पक्राउ गरेको छ।  दुई दिन अघि पक्राउ गरेका उनलाई हाडनाता करणी सम्बन्धि मुद्दा चलाइएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ।

आफ्नै छोरी वलात्कार गर्ने श्रीमानका बिरुद्ध पिडित बालिकाकी आमाले उजुरी दिएको बताइएको छ भने पिडित बालिकाले बाबुबाट आफु बलात्कृत भएको प्रहरीसमक्ष बताएकी छिन।  पिडित बालिकाको गोपनियताको हकलाई ध्यानमा राखेर कास्की प्रहरीले पिडित बालिका र पीडक बाबुको पहिचान खुलाएको छैन।


(२०७७ श्रावण २२, बिहीबार) १८:५६ मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना