पहिरोमा परेर जन्मदिन मनाइरहेका सहित पोखरामा चार जनाको मृत्यु

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७७ असार २६, शुक्रबार) ०८:३३

पोखराको सराङकोट र हेम्जामा पहिरोमा परी ४ जनाको मृत्यु भएको छ भने ७ जना घाइते भएका छन् ।

पोखरा १८ सराङकोटको गोठादीस्थित टंकबहादुर थापाको घरमा जन्मोत्सवको रमाइलो गरिरहेका बेला घरमाथीको सडक भत्किँदा आएको पहिरोले घर बगाउँदा एकै घरका १० जना मध्ये ३ जनाको मृत्यु भएको र ७ जना घाइते छन् । उनीहरुलाई स्थानीय र प्रहरीको संक्रियतामा उद्धार गरी उपचारका लागि मणिपाल शिक्षण अस्पताल लगिएको कास्की प्रहरी प्रवक्ता डिएसपी सुवास हमालले जानकारी दिए ।

राति जन्मदिन मनाउन अन्य इस्टमित्र समेत आएका कारण घरमा कति जना थिए भन्ने थाहा हुन नसकेको हमालले बताए ।अन्य हराइ रहेको आशंकामा प्रहरीले खोजी कार्य गरिरहेको बताए । त्यसैगरी पोखरा २५ हेम्जामा घर पछाडिबाट पहिरो आउँदा ७० बर्षिय हिमकला अधिकारीको मृत्यु भएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । पहिरोले पुरिएर तीन वटा बाख्रा मरेका छन् । थप सात घर जोखिममा छन् । जोखिममा रहेका घरका परिवारलाई राती नै सुरक्षित स्थानमा सारिएको प्रहरी प्रवक्ता हामालले जानकारी दिए ।

पोखरा १७ छोरेपाटन स्थित सिमलटुँडामा पहिरो जाँदा स्थानी सन्तबहादुर मगरको घर भत्किएको छ । सन्तबहादुर सहित उनका छोरा र श्रीमति घाइते भएका छन् । उनीहरुको नमस्ते अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ ।


(२०७७ असार २६, शुक्रबार) ०८:३३ मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना