सुनौलो अक्षरमा लेखिएको बौद्ध धर्मग्रन्थ पांच करोडमा बेच्न खोज्ने छजना पक्राउ

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७७ असार २६, शुक्रबार) ०३:०८

सुनौलो अक्षरमा लेखिएको बौद्ध धर्मग्रन्थ पांच करोडमा बेच्न खोज्ने छजना पक्राउ परेका छन्।  पक्राउ पर्नेमा खोटाङका गेहेन्द्रसिंह आत्रय, काभ्रेका जनक गिरी, ओखलढुंगाका सुवासकुमार बस्नेत, हरिबहादुर लामिछाने, काठमाडौंका राजेन्द्रबहादुर जोशी र नुवाकोटका रोशन तामाङ रहेको प्रहरीले जनाएको छ।

चन्द्रागिरी नगरपालिकास्थित ढुंगेअड्डामा बुद्ध धर्मग्रन्थको बिक्री हुँदै गरेको सूचनाको आधारमा खटिएको प्रहरी टोलीले उनीहरुलाई पक्राउ गरेको हो । उनीहरुलाई हाल महानगरीय प्रहरी वृत्त थानकोटमा राखिएको छ।  साथै प्रहरी टोलीले सुनौलो अक्षरले लेखिएको बुद्ध धर्म ग्रन्थको १६ पाना बरामद गरेको जनाइएको छ । ।उनीहरुले सुनौलो अक्षरले लेखिएको बुद्ध धर्म ग्रन्थको ती १६ पाना ५ करोड रुपैयाँमा बिक्री गर्न लागेको अवस्थामा पक्राउ गरिएको महानगरीय प्रहरी परिसर, टेकुका प्रवक्ता डीएसपी राजकुमार केसीले जानकारी दिए।


(२०७७ असार २६, शुक्रबार) ०३:०८ मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना