बिद्रोही ने.क.पा.का नेता अनिल शर्मा ‘बिरही’ अदालतको आदेशमा रिहा

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७७ जेष्ठ १८, आईतवार) १७:२२

बिद्रोही नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका केन्द्रीय सदस्य एबम पार्टी प्रकाशन विभागका प्रमुख अनिल शर्मा ‘विरही’ रिहा भएका छन। उनलाई जिल्ला अदालत चितवनको आदेशमा रिहा गरिएको हो । गत बैशाख २३ गते उपचारका लागि भरतपुर अस्पताल गएका बेला पक्राउ परेका उनलाई प्रहरीले गिरफ्तार गरेको थियो । उनलाई प्रहरीले राज्यविरुद्धको कसुरमा मुद्दा चलाएको थियो ।

आज जिल्ला न्यायाधीश हेमन्त रावलको इजलासले अभियोगअनुसार प्रमाण नपुगेको भन्दै उनलाई रिहा गर्न आदेश दिएको हो ।
नेता अनिल शर्माको तर्फबाट बरिष्ठ अधिबक्ता धर्मराज आचार्य,अधिवक्ताहरु कपिल्चान्द्र पोख्रेल, सन्तोष कोइराला, कमलराज पाठक, गोपीलाल देबकोटा, गंगा बहादुर कोइराला, राजकुमार श्रेष्ठ, लक्षमन अधिकारी रामचन्द्र देबकोटा र नारायण गिरिले बहस गरेका थिए ।अदालतको आदेशपछि शर्मालाई भरतपुर अस्पतालको मेडिकल वार्डमा लगिएको छ ।

जिल्ला अदालत चितवनले विप्लव समूहका नेता अनिल शर्मा ‘विरही’लाई साधारण तारेखमा रिहा गर्न आदेश दिएको छ ।

२३ वैशाखमा उपचारका लागि भरतपुर अस्पताल गएका बेला पक्राउ परेका उनलाई प्रहरीले राज्यविरुद्धको कसुरमा मुद्दा चलाएको थियो । जिल्ला न्यायाधीश हेमन्त रावलको इजलासले अभियोगअनुसार प्रमाण नपुगेको भन्दै रिहा गर्न आदेश दिएको हो ।

ने.क.पा. नेता अनिल शर्मा ‘बिरही’को हकमा जिल्ला अदालत चितवनले गरेको आदेशको पूर्ण विवरण 


(२०७७ जेष्ठ १८, आईतवार) १७:२२ मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना