बिद्रोही ने.क.पा.का नुवाकोट जिल्ला सेक्रेटरी सिलवाल लगातार चौंथो पटक गिरफ्तार

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७७ बैशाख ७, आईतवार) २०:५१

नुवाकोटः नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्‍लव’ नेतृत्वको ने.क.पा.का नुवाकोट जिल्ला सेक्रेटरी बिन्तोष भनिने अशोक सिलवाल कारागारबाट छुटेलगत्तै पुनः पक्राउ परेका छन् । सिलवाल अदालतको आदेश बमोजिम धरौटी राखेर नुवाकोट जिल्ला कारागारबाट रिहा भएका थिए । उनी योसहित चौथोपटक पक्राउ परेका हुन्।

जवरजस्ती चन्दा असुली मुद्दा खेपेका सिलवाललाई सुनसरीको धरानमा हातहतियार सम्बन्धि मुद्धामा पक्राउ गरिएको हो । सुनसरीबाट उनलाई झिकाउनका लागि आदेश बमोजिम पक्राउ गरी सुनसरी पठाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय नुवाकोटले जनाएको छ । जिल्ला प्रहरी प्रवक्ता तथा प्रहरी नायव उपरिक्षक राजेश थापाले तीन महिना अगाडि उनलाई पक्राउ गरि हिरासतमा राखिएकोमा २० हजार रुपैयाँ धरौटी राखेर रिहा भएका थिए।


(२०७७ बैशाख ७, आईतवार) २०:५१ मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना