अमेरिकी फौज फिर्ता लैजान माग गर्दै दक्षिण कोरियाली बिध्यार्थीहरुद्वारा अमेरिकी राज्दुतावासभित्रै प्रदर्शन

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७६ कार्तिक ३, आईतवार) ०६:५५

सोल : अमेरिकालाई आफ्ना फौज फिर्ता लैजान माग गर्दै दक्षिण कोरियाली विद्यार्थीहरु अमेरिकी राजदूतको निवासमै छिरेर २० जना जति कोरियन नागरिकले प्रदर्शन गरेका छन् । कोरियाका लागि राजदूत ह्यारी हरिसको निवासको पर्खालमा उक्लिएरै उनीहरु कम्पाउन्डमा छिरेका थिए ।

अमेरिकी फौज आफ्नो देशमा छिरेको भन्दै उनीहरुले बिरोध प्रदर्शन गरेका थिए।  यसरी प्रदर्शन गर्ने १९ प्रदर्शनकारीलाई यहाँको प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । उनीहरुले प्रदर्शनको क्रममा अमेरिकालाई आफ्ना फौज फिर्ता लैजान माग गरेका छन् ।

‘यो भूमि छोड, हरिस’ नारा लेखिएको ब्यानर समेत उनीहरुले प्रदर्शन गरेका थिए । ‘हाम्रो आन्तरिक मामिलामा हस्तक्षेप नगर’, ‘बाहिर जाऊ’, ‘हामीलाई अमेरिकी फौज चाहिँदैन’ जस्ता नारावाजी गर्दै उनीहरुले प्रदर्शन गरेका थिए ।


(२०७६ कार्तिक ३, आईतवार) ०६:५५ मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना