सामाजिक अभियन्ता तिल बहादुर कार्कीको जीवनमा आधारित डकुमेन्ट्रि मलेसियाको बिभिन्न सहरमा प्रदशन हुदै

संबाददाता : योञ्जन तामाङ     प्रकाशित मिति: (२०७६ आश्विन १७, शुक्रबार) १९:५४

 

सामाजिक अभियन्ता तिल बहादुर कार्कीको जीवनमा आधारित डकुमेन्ट्रि मलेसियाको बिभिन्न सहरमा प्रदशन हुदै

मलेसिया स्थिति केलाङको न्यु गोर्खा क्याफेमा यहि अक्टोबर ६ तारीख सामाजिक अभियन्ता तिल बहादुर कार्कीको जीबनमा आधारीत डकुमेन्ट्री अनाथ आश्रमको सहयोगार्थ प्रदर्शन हुने भएको छ । उक्त प्रदर्शनबाट संकलित सहयोग तिल बहादुर कार्कीद्वारा संचलनमा रहेको अनाथ आश्रमका ५५ जना बालबालिकाहरुलाई पालनपोषण तथा शिक्षादिक्षाको लागि सदुपयोग गरीनेछ !

आफैं अपाङ्ग भए पनि तिल बहादुर कार्कीले आमाबाबाबाट टाढा रहेका ५५ जना बालबालिकाहरुलाई विभिन्न निकाय तथा सहयोगी दाताहरूको सहयोगबाट दैनिकी निर्वाह हुदै आएको छ । यसै क्रममा तिल बहादुर कार्की मलेसियाको राजधानीमा सम्पन्न बक्स अफिस अवार्ड कार्यक्रममा सहभागी हुन आउनु भएको थियो ।

यस डकुमेन्ट्रीको छायाकन, निर्देश : जगत राना मगर सम्पादन : दिर्ग खड्काले गर्न्नु भएको थियो  ! भने मलेसियामा प्रदशन हुने ठाउँ  धराने रेस्टुरेन्ट बातुपाहात  जाेहाेर बारुमा  अक्टटोबर ५/६ मा प्रदर्सन हुँदै छ । सोही डकुमेन्ट्रि नेपाल तथा सिंगापुरमा प्रदर्सन भईसकेको छ । तील बहादुर कार्कीले मलेसियामा रहनु भएको नेपाली दाजुभाइ दिदीबहिनीहरुलाई उपस्थिति हुनका निम्ति आफ्नो फेस्बुक स्टार्टस मार्फत निमन्त्रण गर्नुभएको छ ।

साथै केलाङ तथा अन्य विभिन्न ठाउमा पनि डकुमेन्ट्री प्रदर्शन हुने कार्कीले जानकारी गराउनु भयो ।

 


(२०७६ आश्विन १७, शुक्रबार) १९:५४ मा प्रकाशित

मुख्य समाचार

सबै

विदेश भ्रमणमा रहँदै मन्त्रालय परिवर्तन, अस्पतालमा उपचार गर्दागर्दै मंत्री पद चट

पार्टीभित्र शक्तिसंघर्ष चलेपछि प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले रास्ट्रपति विद्यादेबी देवी भण्डारीको उपस्थितिमा अर्का अध्यक्ष प्रचण्डसंग रास्ट्रपति निवास शितल निवासमा सरकार र पार्टी संचालन सम्बन्धि.....

सत्त्तारुढ  नेकपाको खिचोला मिलान र यसका दुष्परिणामहरु : ओम हमाल

जनताको दुई-तिहाई अभिमत पाएको भनिएको वर्तमान कथित कम्युनिष्ट पार्टीको ओली सरकारप्रति चौतर्फी असन्तुष्टिहरु प्रकट भैरहंदा सो पार्टीभित्र समेत तिब्र असन्तुष्टि र कलह रहेको स्पस्ट देखिएको.....

कालापानी, लिपुलेक र लिम्पियाधुरा नेपाली भूमि हो : सर्वोच्च अदालत, राष्ट्रियताको सवालमा शान्तिपूर्ण विरोध गैरकानूनी नहुने ठहर

सर्वोच्च अदालतले कालापानी, लिपुलेक र लिम्पियाधुरा नेपाली भूमि रहेको स्पष्ट पार्दै राष्ट्रियताको सवालमा सचेत नागरिकले शान्तिपूर्ण विरोध गर्दा नियन्त्रणमा गर्नु फौजदारी कानूनको मान्य.....

Exchange Rate

Nepali Patro