झापाबाट पच्चीस किलो विष्फोटक पदार्थ बरामद

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७६ आश्विन १३, सोमबार) १५:०७

झापा जिल्लाको अर्जुनधारा-१ मा भण्डारण गरेर राखिएको २५ किलो विष्फोटक पदार्थ प्रहरीले बरामद गरेको छ ।

जुटको बोरामा लुकाएर राखिएको अबस्थामा उक्त परिमाणको बिष्फोटक पदार्थ बरामद गरिएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ।  जुटको बोरामा राखिएको २५ किलो विष्फोटक पदार्थ  अर्थात ‘हाई एक्सप्लोसिभ’ २ सय ५ लोला बरामद भएको हो ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय, झापा र इलाका प्रहरी कार्यालय, अनारमनीले चलाएको खोजतलाश कारबाहीका क्रममा त्यति ठुलो परिमाणमा बिष्फोटक पदार्थ बरामद गरिएको इलाका प्रहरी कार्यालय, अनारमनीका डीएसपी मोहनकुमार थापाले जानकारी दिए।  उक्त बिष्फोटक पदार्थ विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीको भएको प्रहरीले दाबी गरेको छ।  तर विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी झापाले यस बारेमा केही बोलेको छैन।

डीएसपी मोहनकुमार थापाका अनुसार, विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी झापा इञ्चार्ज सुमनसिंह पौडेल, सेक्रेटरी मनिष भन्ने प्रविण मिश्र,  जनसरकार प्रमुख एवं झापा जिल्ला सदस्य टिका पोखरेललाई प्रहरीले ३० भदौमा पक्राउ गरेको थियो ।

 


(२०७६ आश्विन १३, सोमबार) १५:०७ मा प्रकाशित

मुख्य समाचार

सबै

विदेश भ्रमणमा रहँदै मन्त्रालय परिवर्तन, अस्पतालमा उपचार गर्दागर्दै मंत्री पद चट

पार्टीभित्र शक्तिसंघर्ष चलेपछि प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले रास्ट्रपति विद्यादेबी देवी भण्डारीको उपस्थितिमा अर्का अध्यक्ष प्रचण्डसंग रास्ट्रपति निवास शितल निवासमा सरकार र पार्टी संचालन सम्बन्धि.....

सत्त्तारुढ  नेकपाको खिचोला मिलान र यसका दुष्परिणामहरु : ओम हमाल

जनताको दुई-तिहाई अभिमत पाएको भनिएको वर्तमान कथित कम्युनिष्ट पार्टीको ओली सरकारप्रति चौतर्फी असन्तुष्टिहरु प्रकट भैरहंदा सो पार्टीभित्र समेत तिब्र असन्तुष्टि र कलह रहेको स्पस्ट देखिएको.....

कालापानी, लिपुलेक र लिम्पियाधुरा नेपाली भूमि हो : सर्वोच्च अदालत, राष्ट्रियताको सवालमा शान्तिपूर्ण विरोध गैरकानूनी नहुने ठहर

सर्वोच्च अदालतले कालापानी, लिपुलेक र लिम्पियाधुरा नेपाली भूमि रहेको स्पष्ट पार्दै राष्ट्रियताको सवालमा सचेत नागरिकले शान्तिपूर्ण विरोध गर्दा नियन्त्रणमा गर्नु फौजदारी कानूनको मान्य.....

Exchange Rate

Nepali Patro