झापाबाट पच्चीस किलो विष्फोटक पदार्थ बरामद

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७६ आश्विन १३, सोमबार) १५:०७

झापा जिल्लाको अर्जुनधारा-१ मा भण्डारण गरेर राखिएको २५ किलो विष्फोटक पदार्थ प्रहरीले बरामद गरेको छ ।

जुटको बोरामा लुकाएर राखिएको अबस्थामा उक्त परिमाणको बिष्फोटक पदार्थ बरामद गरिएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ।  जुटको बोरामा राखिएको २५ किलो विष्फोटक पदार्थ  अर्थात ‘हाई एक्सप्लोसिभ’ २ सय ५ लोला बरामद भएको हो ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय, झापा र इलाका प्रहरी कार्यालय, अनारमनीले चलाएको खोजतलाश कारबाहीका क्रममा त्यति ठुलो परिमाणमा बिष्फोटक पदार्थ बरामद गरिएको इलाका प्रहरी कार्यालय, अनारमनीका डीएसपी मोहनकुमार थापाले जानकारी दिए।  उक्त बिष्फोटक पदार्थ विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीको भएको प्रहरीले दाबी गरेको छ।  तर विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी झापाले यस बारेमा केही बोलेको छैन।

डीएसपी मोहनकुमार थापाका अनुसार, विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी झापा इञ्चार्ज सुमनसिंह पौडेल, सेक्रेटरी मनिष भन्ने प्रविण मिश्र,  जनसरकार प्रमुख एवं झापा जिल्ला सदस्य टिका पोखरेललाई प्रहरीले ३० भदौमा पक्राउ गरेको थियो ।

 


(२०७६ आश्विन १३, सोमबार) १५:०७ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

नेपाल र चीनबीच १७ वटा सम्झौतामा हस्ताक्षर

नेपाल र चीनबीच १७ वटा सम्झौतामा हस्ताक्षर भएको छ । सम्झौता, सहमति र साझेदारी पत्र गरी १७ वटा विषयमा हस्ताक्षर भएको छ । चिनियाँ राष्ट्रपति सी चिनफिङ र प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको उपस्थितिमा सहमति तथा.....

बम काण्डमा संलग्न भएको आरोपमा नेपाली कांग्रेसका सांसद आलम पक्राउ

०६४ सालको बम काण्डमा संलग्न भएको आरोपमा नेपाली कांग्रेसका सांसद मोहम्मद अफ्ताव आलमलाई प्रहरीले आइतबार विहान रौतहटको गौरबाट पक्राउ गरेको छ । मन्त्रीसमेत भइसकेका आलम रौतहट क्षेत्र नं. २.....

पृथ्वी घुम्न छोडेन, “पृथ्वीमाथि प्रतिवन्ध लगाऊ चाँडो !” : परशुराम कोइराला

"पृथ्वीमाथि प्रतिवन्ध लगाऊ चाँडो !" महामिम अादेश हो यो किनभने पृथ्वी घुम्न नरोकिएको देखेर महामिमहरू सबै विलखमन्द छन् । ....घुम्न प्रतिबन्धै लगाए पनि पृथ्वी घुम्न अझै छोडेन र त महामिमहरु.....

Exchange Rate

Nepali Patro