एकीकृत जनक्रान्तिको लालकिल्ला कालिकोट

संबाददाता : योञ्जन तामाङ     प्रकाशित मिति: (२०७६ भाद्र २१, शनिबार) १०:१३

कालिकोट भाद्र २० सत्तारुट दलका नेता र नागरिक समाजका अगुवा भनिएका हरु र पुराना पार्टीका नेता ले प्रदेशका अरु जिल्ला मा रहेको प्रहरीको जति संख्यामा सिङै कालिकोटमा प्रहरी दर्बन्दीको माग गरेका छ्न्न डिआईजि पुर्णचन्द जैसि संग १५०० प्रहरी दरबन्दी माग गरेको खबर प्राप्त भएको छ उक्त खबर को प्रतिबाद गर्दै नेकपा कालिकोट का जिल्ला सेक्रेटरी कामरेड रणदिप ले राज्य जति सुखै आफ्नो पाटि र कार्यक्रताको पछि लागिपरे पनि बिचार लाई नियन्त्रण गर्न नसक्ने भन्दै आफ्नो पाटिलाई थप उर्जामिल्ने दाबी गर्नु भएकोछ र प्रतिरक्षाका लागी सम्पूर्ण नेता कार्यक्रतालाई निर्देशन पनि गर्नु भएको छ पछिल्लो चरण कालिकोट लाई केही दलालहरुले फेरि जबर्जस्त युद्धमा धकेल्ने रणनीति गरेको तर आफ्नो पाटी कुनैपनी हालतमा युद्ध नभई एकीकृत जनक्रान्ति मार्फत बैज्ञानिक समाजबादको बाटोमा लागिपर्ने बताउनु भएको छ र कालिकोट एकीकृत जनक्रान्तीको लाल किल्ला भएकोले कशैले चाहेर पनि रोक्न नसक्ने दाबी गर्नु भएको छ ।


(२०७६ भाद्र २१, शनिबार) १०:१३ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

तेल कम्पनीमा ‘ड्रोन’ आक्रमण

साउदी अरबको अरामकोकास्थित दुईओटा सरकारी तेल कम्पनीमा शनिबार ‘ड्रोन’ आक्रमण भएको छ । आक्रमणका कारण केन्द्रमा आगोको ठूलो लप्का र धुवाँ निस्किएको स्थानीय सन्चारमाध्यमलाई उद्धृत गर्दै अन्तर्राष्ट्रिय.....

सरकारी जग्गा व्यक्तिका नाममा

रुपन्देही सियारीस्थित सरकारी जग्गा पूर्वमन्त्रीका स्वकीय सचिवले आफ्नो नाममा ल्याएका छन्। मालपोत कार्यालय रुपन्देहीका कर्मचारीको मिलेमतोमा सरकारी जग्गा व्यक्तिका नाममा नामसारी.....

पार्टी र मोर्चाको साधारण सदस्यता समेत नरहने गरि (प्रेमबहादुर साही दिलिप) कार्वाहीमा

    नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी अन्तर्राष्ट्रिय ब्यूरो नेपाली जनप्रगतिशिल मोर्चा मलेसियाका (प्रेमबहादुर साही दिलिप लाई) पार्टी र मोर्चाले भबिस्यमा आवद्ध नगराउने गरि प्रेस विज्ञप्ति.....

Exchange Rate

Nepali Patro