एकीकृत जनक्रान्तिको लालकिल्ला कालिकोट

संबाददाता : योञ्जन तामाङ     प्रकाशित मिति: (२०७६ भाद्र २१, शनिबार) १०:१३

कालिकोट भाद्र २० सत्तारुट दलका नेता र नागरिक समाजका अगुवा भनिएका हरु र पुराना पार्टीका नेता ले प्रदेशका अरु जिल्ला मा रहेको प्रहरीको जति संख्यामा सिङै कालिकोटमा प्रहरी दर्बन्दीको माग गरेका छ्न्न डिआईजि पुर्णचन्द जैसि संग १५०० प्रहरी दरबन्दी माग गरेको खबर प्राप्त भएको छ उक्त खबर को प्रतिबाद गर्दै नेकपा कालिकोट का जिल्ला सेक्रेटरी कामरेड रणदिप ले राज्य जति सुखै आफ्नो पाटि र कार्यक्रताको पछि लागिपरे पनि बिचार लाई नियन्त्रण गर्न नसक्ने भन्दै आफ्नो पाटिलाई थप उर्जामिल्ने दाबी गर्नु भएकोछ र प्रतिरक्षाका लागी सम्पूर्ण नेता कार्यक्रतालाई निर्देशन पनि गर्नु भएको छ पछिल्लो चरण कालिकोट लाई केही दलालहरुले फेरि जबर्जस्त युद्धमा धकेल्ने रणनीति गरेको तर आफ्नो पाटी कुनैपनी हालतमा युद्ध नभई एकीकृत जनक्रान्ति मार्फत बैज्ञानिक समाजबादको बाटोमा लागिपर्ने बताउनु भएको छ र कालिकोट एकीकृत जनक्रान्तीको लाल किल्ला भएकोले कशैले चाहेर पनि रोक्न नसक्ने दाबी गर्नु भएको छ ।


(२०७६ भाद्र २१, शनिबार) १०:१३ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

माथिल्लो पदका सैनिकहरूलाई नदेखेको जस्तै गर्ने र सलामी नगर्ने ३० सैनिकमाथि कारबाही

  नेपाली सेनाले बिगत सात महिना अवधिमा आफूभन्दा माथिल्लो पदमा कार्यरत सैनिकलाई सलामी नगर्ने ३० जनामाथि कारबाही गरेको छ । आफूभन्दा माथिल्लो पदमा रहेका सैनिकहरूलाई नदेखेको जस्तै गर्ने र देखेर पनि सलामी.....

नेपाली मिडियालाई बेवास्ता गर्दै १३ औं दक्षिण एसियाली खेलकुदको ब्रोडकास्टिङ अधिकार भारतीय कम्पनीलाई प्रदान

नेपाली संचार माध्यमलाई बेवास्ता गर्दै नेपाल ओलम्पिक कमिटी र राष्ट्रिय खेलकुद परिषद् (राखेप) ले १३औं दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) को बोडकास्टिङ अधिकार भारतीय कम्पनी एन के मिडिया भेन्चर.....

ने.क.पा. समर्थक भन्दै पत्रकार राजकुमार घिमिरे फेरी पक्राउ

बिप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी समर्थक रहेको भन्दै सञ्चारकेन्द्र डटकमका पोखरा प्रतिनिधि पत्रकार राजकुमार घिमिरेलाई प्रहरीले फेरी पक्राउ गरेको छ। उनलाई जिल्ला प्रहरी.....

Exchange Rate

Nepali Patro