नेपाली जनप्रगतिशिल मोर्चा मलेसियाले हार्दिक श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ

संबाददाता : योञ्जन तामाङ     प्रकाशित मिति: (२०७६ भाद्र १४, शनिबार) २०:२१

अगस्ट ३१क्वालालम्पुर मलेसिया,

(तुफान सिंह )

 

नेपाल कम्युनिस्ट पाटी निकट पुर्बी एसिया नेपाली जनप्रगतिसिल मोर्चा मलेसियाले एकीकृत जनक्रान्तिका माहान सहिदहरुको हार्दिक श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ

उक्त कार्यक्रममा प्रमुख अथिती पाटी सेक्रेटरी क.महेस कुमार ओलि विशेष अथिती मोर्चा अध्यक्ष बिजय लामा अथिती मोर्चा उपाध्यक क. तुफान विशेष अथिती पुर्ब अध्यक्ष बिस्पोट मगर हुनुन्थ्यो र कार्यक्रम संचालन सह सचिप क. खगेन्द्र खड्काले गर्नुभएको थियोे प्रतेक क्षेत्रबाट आउने कामरेडहरुले एकीकृत जनक्रातिका माहान सहिद हरु प्रती एक मिनेट भाबपुण् श्रद्धाञ्जली सहिद एकीकृत जनक्रान्तिका सहिदहरुको सपना साकार पार्न लागिपर्ने प्रतिबद्धता गर्नु भएको थियो

उक्त कार्यक्रममा बोल्दै जनपत्रकार संगठन मलेसियाका पत्रकार सन्तोष तामाङ्ले केही प्रतिक्रिया बादीहरुले हाम्रो संगठनलाई भत्काउन विभिन्न किसिमका षड्यन्त्र तरिकाले केही दलाहरु लागिपरेकोले होसियार रहन आग्रह गर्नु भयो, त्यसैगरी आफ्नो मन्तव्य राख्दै मोर्चाका उपाध्यक्ष तुफान सिंहले पनि देशमा भएको विसंगति बिकृतीलाई भन्डाफोर गर्दै एकीकृत जनक्रान्तिको कार्यदिशा लागिपर्न देश बिदेशमा रहनु भएको सम्पुर्ण युवालाई एकमुष्ट लागिपर्न अनुरोध गर्नु भएको छ उक्त कार्यक्रममा एक बिगत लामो समयबाट मलेसिया मा ब्यबसाय गर्दै आनु भएको हर्कपाब राई मोर्चा प्रवेश गर्नु भएको छ उहाँलाई पार्टी सेक्रेटरी कमरेड महेस कुमार वलिले स्वागत गर्नुभएको छ !

उक्त कार्यक्रममा पुर्ब अध्यक्ष क.बिस्पोट ले हिजो हजारौं सपना देखाई हामिलाई प्रबासमा नर्गको जीवन बिताउन बाध्य बनाएको अब यो सपना एकीकृत जनक्रातीबाट मात्रै पुराहुने दाबी गर्नु भयो उक्त कार्यक्रममा बोल्दै पाटी सेक्रेटरी क.महेस ले मोर्चा ले गर्नु पर्ने काम र पाटिको आन्तरिक छलफल गर्नु भएको छ र तत्काल नेपालि मजदुर हरुमाथी हुने ज्यादती र समस्या लाई हल गर्न सबैलाई आफ्नो आफ्नो ठाउँबाट लागि पर्न जोडदार ध्यानाकर्षण गर्नुभएको छ !

उक्त कार्यक्रम समापन नेपाली जनप्रगतीसिल मोर्चा मलेसियाका अध्यक्ष बिजय लामाले गर्नुभएको थियो ! मोर्चा लाई मोर्चाको समसमाहिक कामबारे निर्देश दिनुभयो र उक्त कार्यक्रम बाट बिगत लामो समयबाट नेपाली जनप्रगतिसिल मोर्चा मलेसिया मारहदा जिम्मेवारी पुण ढंगले कामगर्दै आनु भएका मोर्चा माहसचिप सन्दिप खड्का र जनपत्रकार संगठन मलेसियाका पत्रकार सन्तोष योन्जङ तामाङ लाई बिधाई गरियको छ।

भिडियो हेेेेेर्नुस्  👉️ https://youtu.be/EGlNOMV7LWE

 

 


(२०७६ भाद्र १४, शनिबार) २०:२१ मा प्रकाशित

मुख्य समाचार

सबै

विदेश भ्रमणमा रहँदै मन्त्रालय परिवर्तन, अस्पतालमा उपचार गर्दागर्दै मंत्री पद चट

पार्टीभित्र शक्तिसंघर्ष चलेपछि प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले रास्ट्रपति विद्यादेबी देवी भण्डारीको उपस्थितिमा अर्का अध्यक्ष प्रचण्डसंग रास्ट्रपति निवास शितल निवासमा सरकार र पार्टी संचालन सम्बन्धि.....

सत्त्तारुढ  नेकपाको खिचोला मिलान र यसका दुष्परिणामहरु : ओम हमाल

जनताको दुई-तिहाई अभिमत पाएको भनिएको वर्तमान कथित कम्युनिष्ट पार्टीको ओली सरकारप्रति चौतर्फी असन्तुष्टिहरु प्रकट भैरहंदा सो पार्टीभित्र समेत तिब्र असन्तुष्टि र कलह रहेको स्पस्ट देखिएको.....

कालापानी, लिपुलेक र लिम्पियाधुरा नेपाली भूमि हो : सर्वोच्च अदालत, राष्ट्रियताको सवालमा शान्तिपूर्ण विरोध गैरकानूनी नहुने ठहर

सर्वोच्च अदालतले कालापानी, लिपुलेक र लिम्पियाधुरा नेपाली भूमि रहेको स्पष्ट पार्दै राष्ट्रियताको सवालमा सचेत नागरिकले शान्तिपूर्ण विरोध गर्दा नियन्त्रणमा गर्नु फौजदारी कानूनको मान्य.....

Exchange Rate

Nepali Patro