अखिल (क्रान्तिकारी ) कैलालीले यातायातमा विद्यार्थीलाई ४५% छुट को माग गरेका छन्

संबाददाता : योञ्जन तामाङ     प्रकाशित मिति: (२०७६ भाद्र ११, बुधबार) ०७:४८

धनगढी,अखिल (क्रान्तिकारी ) कैलाली ले यातायात मा विद्यार्थी लाई ४५% छुट को माग गर्दै सुदुरपस्चिम को मुटु मानिने धनगढी बस्पार्क लगायत अत्तरिया, लम्की, टिकापुर बस्पार्क मा कालो ब्यानर राखेर सचेतना पत्र बितरण गरेको छ । पछिल्लो समय यातायात मा विद्यार्थी ले पाउनुपर्ने ४५% छुट विभिन्न बाहानामा रोकिएको ले यो कदम चाल्नुपरेको अखिल ( क्रान्तिकारी ) कैलाली ले जनायको छ । संगठन को केन्द्रिय कार्यक्रम कम्युनिस्ट विद्यार्थी अभियान २ देसैभरी घनिभुत तरिकाले चलिरहेको बेला अखिल ( क्रान्तिकारी ) कैलाली ले नेपाली हरुको महान चांड दसौं तिहारको मुखैमा विद्यार्थीहरु विभिन्न बाहानामा लुटिने र कठिन यात्रा गर्न बाध्य हुने भयकाले समयमै सम्बन्धित निकायको ध्यानाकर्षण लागि अपिल गरेको छ । यो सरकार दलाल ,भ्रष्टाचार , बलात्कार , शैक्षिक माफिया , कालोबजारी को मुखदर्सक भयपनी आफुहरु भने विद्यार्थी को हक अधिकार का लागि निरन्तर संघर्ष गर्दै आएकोले तत्काल यो निर्णय कार्यान्वयन नगरे कडा संघर्ष गर्न बाध्य हुने छौ। कम्युनिस्ट विद्यार्थी अभियान २ कै क्रममा अखिल ( क्रान्तिकारी ) कैलाली ले केहि दिन अगाडि महान सहिद प्रज्वलको स्मृतिमा बृक्षारोपण कार्यक्रम गरेको थियो।


(२०७६ भाद्र ११, बुधबार) ०७:४८ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

माथिल्लो पदका सैनिकहरूलाई नदेखेको जस्तै गर्ने र सलामी नगर्ने ३० सैनिकमाथि कारबाही

  नेपाली सेनाले बिगत सात महिना अवधिमा आफूभन्दा माथिल्लो पदमा कार्यरत सैनिकलाई सलामी नगर्ने ३० जनामाथि कारबाही गरेको छ । आफूभन्दा माथिल्लो पदमा रहेका सैनिकहरूलाई नदेखेको जस्तै गर्ने र देखेर पनि सलामी.....

नेपाली मिडियालाई बेवास्ता गर्दै १३ औं दक्षिण एसियाली खेलकुदको ब्रोडकास्टिङ अधिकार भारतीय कम्पनीलाई प्रदान

नेपाली संचार माध्यमलाई बेवास्ता गर्दै नेपाल ओलम्पिक कमिटी र राष्ट्रिय खेलकुद परिषद् (राखेप) ले १३औं दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) को बोडकास्टिङ अधिकार भारतीय कम्पनी एन के मिडिया भेन्चर.....

ने.क.पा. समर्थक भन्दै पत्रकार राजकुमार घिमिरे फेरी पक्राउ

बिप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी समर्थक रहेको भन्दै सञ्चारकेन्द्र डटकमका पोखरा प्रतिनिधि पत्रकार राजकुमार घिमिरेलाई प्रहरीले फेरी पक्राउ गरेको छ। उनलाई जिल्ला प्रहरी.....

Exchange Rate

Nepali Patro