अखिल (क्रान्तिकारी ) कैलालीले यातायातमा विद्यार्थीलाई ४५% छुट को माग गरेका छन्

संबाददाता : योञ्जन तामाङ     प्रकाशित मिति: (२०७६ भाद्र ११, बुधबार) ०७:४८

धनगढी,अखिल (क्रान्तिकारी ) कैलाली ले यातायात मा विद्यार्थी लाई ४५% छुट को माग गर्दै सुदुरपस्चिम को मुटु मानिने धनगढी बस्पार्क लगायत अत्तरिया, लम्की, टिकापुर बस्पार्क मा कालो ब्यानर राखेर सचेतना पत्र बितरण गरेको छ । पछिल्लो समय यातायात मा विद्यार्थी ले पाउनुपर्ने ४५% छुट विभिन्न बाहानामा रोकिएको ले यो कदम चाल्नुपरेको अखिल ( क्रान्तिकारी ) कैलाली ले जनायको छ । संगठन को केन्द्रिय कार्यक्रम कम्युनिस्ट विद्यार्थी अभियान २ देसैभरी घनिभुत तरिकाले चलिरहेको बेला अखिल ( क्रान्तिकारी ) कैलाली ले नेपाली हरुको महान चांड दसौं तिहारको मुखैमा विद्यार्थीहरु विभिन्न बाहानामा लुटिने र कठिन यात्रा गर्न बाध्य हुने भयकाले समयमै सम्बन्धित निकायको ध्यानाकर्षण लागि अपिल गरेको छ । यो सरकार दलाल ,भ्रष्टाचार , बलात्कार , शैक्षिक माफिया , कालोबजारी को मुखदर्सक भयपनी आफुहरु भने विद्यार्थी को हक अधिकार का लागि निरन्तर संघर्ष गर्दै आएकोले तत्काल यो निर्णय कार्यान्वयन नगरे कडा संघर्ष गर्न बाध्य हुने छौ। कम्युनिस्ट विद्यार्थी अभियान २ कै क्रममा अखिल ( क्रान्तिकारी ) कैलाली ले केहि दिन अगाडि महान सहिद प्रज्वलको स्मृतिमा बृक्षारोपण कार्यक्रम गरेको थियो।


(२०७६ भाद्र ११, बुधबार) ०७:४८ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

गोली हानि हत्या गरेर पांच लाख रुपियाँ लुटपाट

बैंकबाट पैसा निकालेर घरतर्फ आउँदै गरेका एक व्यक्तिको आज दिउँसो रुपन्देहीमा गोली हानि हत्या गरेर रकम लुटिएको छ। रुपन्देहीको रोहिणी गाउँपालिका - ३ मा रहेको एक बैंकबाट ५ लाख रुपैयाँ झिकेर ओमसटिया - ४ स्थित.....

तेल कम्पनीमा ‘ड्रोन’ आक्रमण

साउदी अरबको अरामकोकास्थित दुईओटा सरकारी तेल कम्पनीमा शनिबार ‘ड्रोन’ आक्रमण भएको छ । आक्रमणका कारण केन्द्रमा आगोको ठूलो लप्का र धुवाँ निस्किएको स्थानीय सन्चारमाध्यमलाई उद्धृत गर्दै.....

सरकारी जग्गा व्यक्तिका नाममा

रुपन्देही सियारीस्थित सरकारी जग्गा पूर्वमन्त्रीका स्वकीय सचिवले आफ्नो नाममा ल्याएका छन्। मालपोत कार्यालय रुपन्देहीका कर्मचारीको मिलेमतोमा सरकारी जग्गा व्यक्तिका नाममा नामसारी.....

Exchange Rate

Nepali Patro