मलेसियामा विश्व साईकल यात्री कविराज मगर लाई सङ्युक रुपमा समान् कार्यक्रम सप्पन्न

संबाददाता : योञ्जन तामाङ     प्रकाशित मिति: (२०७६ भाद्र ९, सोमबार) १८:४०

मलेसियामा विश्व साईकल यात्री कविराज मगर लाई सङ्युक रुपमा सम्मान।

 

 

सन्तोष योञ्जन तामाङ,

भदौ-९ क्वालालम्पुर मलेसिया,

 

बिश्व, साइकल यात्री कविराज मगरलाई मलेसियामा नेपाल आदिवासी जनजाति महासंघ र मगर संघ मलेसियाले सङ्युक्त रुपमा सम्मान गरेको छ। अगस्ट-२४ तारिक आइतबार मलेसियाको राजधानी क्वालालम्पुरको नेपाली खाजाघर गोर्खाजमा एक औपचारिक कार्यक्रमको आयोजना गरि मगर लाई सम्मान गरिएको हो।

 

नेपाल मगर संघ मलेसियाका अध्यक्ष पुस्मिता ठाडा मगरको सभापतित्वमा सुरुवात भएको कार्यक्रममा प्रमुख अथिती नेपाल आदिवासी जनजाति महासघ मलेशियाका अध्यक्ष खेम मगर रहेका थिए।सो कार्यक्रममा मलेशियामा गठित विभिन्न संघ सस्थाका प्रतिनिधिको समेत उपस्थिति रहेको थियो।

 

विश्व साइकिल यात्री मगर लाई नेपाल मगर संघ मलेशियाले मलेशियन रिङिट एक हजार एक सहयोग गरेको छ।भने कार्यक्रममा उपस्थित प्रतिनिधिहरुले यात्रा सफल्ता तथा सुभकामना दिएका थिए।आफ्नो भनाई राख्ने क्रममा साईकिल यात्री मगरले आफ्नो भ्रमण मलेशिया वाट सुरु गर्न लागेको जानकारी दिए।

सो भ्रमणको लागि नेपाल सरकार परराष्ट्र मन्त्रालयले यात्राका लागि अनुमती पत्र बाहेक आर्थिक सहयोग नगरेको जानकारी दिदै भ्रमण आफ्नै खर्च र सरसहयोग बाट गर्ने लक्ष्य रहेको बताए,कार्यक्रमका सभापति ठाडामगरले समापन गर्दै विश्व साइकिल यात्री कबिराज मगर लाई विभिन्न देशहरुमा रहेका नेपाली कुटनितिक नियोग र नेपाली संघ सस्थाहरु लाई सहयोग गरिदिन अपिल गर्दै समापन गरेको कार्यक्रम लाई ईश्वर राई ले संचालन गरेका थिए।


(२०७६ भाद्र ९, सोमबार) १८:४० मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

गोली हानि हत्या गरेर पांच लाख रुपियाँ लुटपाट

बैंकबाट पैसा निकालेर घरतर्फ आउँदै गरेका एक व्यक्तिको आज दिउँसो रुपन्देहीमा गोली हानि हत्या गरेर रकम लुटिएको छ। रुपन्देहीको रोहिणी गाउँपालिका - ३ मा रहेको एक बैंकबाट ५ लाख रुपैयाँ झिकेर ओमसटिया - ४ स्थित.....

तेल कम्पनीमा ‘ड्रोन’ आक्रमण

साउदी अरबको अरामकोकास्थित दुईओटा सरकारी तेल कम्पनीमा शनिबार ‘ड्रोन’ आक्रमण भएको छ । आक्रमणका कारण केन्द्रमा आगोको ठूलो लप्का र धुवाँ निस्किएको स्थानीय सन्चारमाध्यमलाई उद्धृत गर्दै.....

सरकारी जग्गा व्यक्तिका नाममा

रुपन्देही सियारीस्थित सरकारी जग्गा पूर्वमन्त्रीका स्वकीय सचिवले आफ्नो नाममा ल्याएका छन्। मालपोत कार्यालय रुपन्देहीका कर्मचारीको मिलेमतोमा सरकारी जग्गा व्यक्तिका नाममा नामसारी.....

Exchange Rate

Nepali Patro