सिडिओ कडेलद्वारा प्रदेश सांसद चमेलीदेबीलाई दुर्व्यबहार, थुनिदिने धम्की

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७६ असार ११, बुधबार) ०९:३०

आफ्नो एक कार्यकर्ताको नागरिकताको प्रतिलिपिको लागि काममा ढिलाई भएपछी गुनासो लिएर प्रमुख जिल्ला अधिकारी (सिडिओ) प्रदीपराज कडेलसम्म पुगेकी प्रदेश सांसद चमेलीदेवी दासलाई प्रजिअ कडेलले आफ्नै कार्यकक्षमा मंगलबार अभद्र व्यवहार गरेका छन् भने थुनिदिने धम्कि दिएर फर्काई दिएका छन् ।

हराएको नागरिकताको प्रतिलिपि लिन १० दिनसम्म जिल्ला प्रशासन कार्यालय धनुषा धाएका लक्ष्मीनियाँ गाउँपालिका ६ का किशोरी यादवलाइ लिएर प्रजिअ कडेलको कार्यकक्षमा पुगेकी  समाजवादी पार्टी नेपालकी प्रदेश सांसद चमेलीदेवी दासलाई प्रजिअ कडेलले आफ्नै कार्यकक्षमा मंगलबार अभद्र व्यवहार गर्नुका साथै थुनिदिने धम्कि दिएर फर्काई दिएका हुन् ।

प्रजिअ कडेलले थुनिदिने धम्की दिएर फ़र्काइएकी प्रदेश सांसद चमेलीदेवी दासले जनकपुरमा पत्रकार सम्मेलन गरी प्रजिअ कडेलले आफुलाई दुर्ब्यबहार गरेको भन्दै प्रजिअ  कडेललाई कारबाही गर्न सम्बन्धित निकायसँग माग गरिन । उनले भनिन्, ‘म बोल्नै लाग्दा उहाँले चुप लागेर बस्नुस्, नत्र थुन्छु भनेर दुर्व्यवहार गर्नभयो।’ यति मात्र नभएर दुई प्रहरीलाई बोलाएर थुन्ने प्रयाससमेत गरेको सांसद दासले सुनाइन्। उनले सेवाग्राहीको काम नगर्ने र गुनासो गर्दा थुन्न लगाउने सिडिओलाई कडा कारबाही हुनुपर्ने बताइन्।

यता, सिडिओ कणेलले यो घटनालाई सामान्य रुपमा लिएको प्रतिक्रिया दिए। उनले कार्यालयमा सबै खालका सेवाग्राही आउने गरेको भन्दै आफूले सांसद दासलाई दुर्व्यवहार नगरेको दावी गरे। उनले भने, ‘यो सामान्य कुरा हो। तिरलाई तार बनाउनु हुँदैन।’


(२०७६ असार ११, बुधबार) ०९:३० मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

कृपया सहयोगको लागि यो पोस्टलाई सक्दो सेयर गरौ ठगी गर्ने व्याक्ति बाट आफू पनि बाचौ , अरुलाई पनि बाचौ ।

ठगी गर्ने व्याक्तिको नाम :-दिल्ली बहादुर श्रेष्ठ अर्थात गाउघरमा काईला पनि भनिन्छ जिल्ला :- (मोरङ ) (नागरिकता नम्बर :- ३९८८-१९०७)   विगत लामो समयदेखि रोजगारीको सिलसिलामा मलेसिया पुगेर,आइस कम्पनी काम गरेको र.....

बिप्लवका नेता कार्यकर्ता खोज्न हिंडेका घुमुवा प्रहरीद्वारा बालिकामाथि हातपात गरेको आरोप, बालिका त्रशित

बिप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका नेता तथा कार्यकर्तालाई गिरफ्तार गर्न गाउँ पसेका सादा पोशाकका प्रहरीमाथि बालिकामाथि हातपात गरेको आरोप लागेको छ। नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका.....

अत्याधुनिक अटोमेटिक पेस्तोलसहित दुई जना पक्राउ

अत्याधुनिक पेस्तोलसहित दुई जनालाई प्रहरीले आज चितवनबाट पक्राउ गरेको छ।  हाल इलाका प्रहरी कार्यालय भण्डारा चितवनको हिरासतमा रहेका अभियुक्तहरुमा दाङ तुलसीपुर नगरपालिका–१२ धनोवरी बस्नेत.....

Exchange Rate

Nepali Patro