खानेपानी मन्त्रीलाई कालो झन्डा देखाउने कांग्रेस नेतालाई सत्तारुढ नेकपा कार्यकर्ताले कुटे, चार घाइते

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७६ असार १०, मंगलवार) १५:२९

खानेपानी मन्त्री बिना मगरलाई कालो झण्डा देखाउने प्रमुख पतिपक्षी दल नेपाली कांग्रेसका नेता तथा कार्यकर्तालाई सत्तारुढ नेकपाका कार्यकर्ताले कुटेर घाइते बनाएका छन् । सत्तारुढ नेकपाका कार्यकर्ताको कुटाईबाट चार जना कांग्रेसी कार्यकर्ता घाइते भएका हुन् ।

खानेपानी तथा सरसफाई मन्त्री बिना मगर कैलाली जिल्लाको पुनर्वास नगरपालिकाको नगर अधिबेशन उद्घाटन गर्न कैलालेको धनगढी पुगेकी थिइन । सोही क्रममा निर्वाचन क्षेत्र जाँदै गरेकी मन्त्री बिना मगरलाई प्रतिपक्षी दल नेपाली कांग्रेस कार्यकर्ताले पुनर्वास नगरपालिका वडा नम्बर १० डोकेबजारमा कालो झण्डा देखाउन खोजेका थिए । तर उनीहरुलाई सत्तारुढ नेकपाका नेता तथा कार्यकर्ताले उनीहरुमाथि आक्रमण गरेका थिए । त्यसपछि भएको झडपमा ४ जना कांग्रेस कार्यकर्ता घाईते भएका छन् । झडपमा परि  नेपाली कांग्रेस क्षेत्र नम्बर १ का सभापती गोपिप्रसाद उपाध्याय , नेपाली कांग्रेस बेलौरी नगर सचिब बिक्रम चन्द, नेता हरेन्द्रसिह बिष्ट र कार्यकर्ता कृष्णबहादुर चन्द घाइते भएका छन् ।


(२०७६ असार १०, मंगलवार) १५:२९ मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना