नेपाल बन्दको पुर्व सन्ध्यामा राजधानीवाट सामाजिक अभियन्ता कार्की र मोरङवाट जनसरकार प्रमुखसहित दुईजना गिरफ्तार

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७६ असार ९, सोमबार) १८:१०

सर्लाही जिल्ला इन्चार्ज कुमार पौडेलको हत्या र सरकारी दमनका बिरुद्ध विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीले आयोजना गरेको नेपाल बन्दको पु नेपाल बन्द र्व सन्ध्यामा प्रहरीले ने.क.पा.का नेता तथा कार्यकर्ता गिरफ्तारीलाई तीब्रता दिएको छ । यसै क्रममा सामाजिक अभियन्ता एबम अन्तर्राष्ट्रियस्तरका  मोटिभेटर नरबहादुर कार्कीलाई राजधानीबाट र मोरङ जिल्ला जनसरकार प्रमुखसहित दुई जनालाई मोरङको बेलबारीबाट प्रहरीले गिरफ्तार गरेको छ ।

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका नेता समेत रहेका सामाजिक अभियन्ता एबम अन्तर्राष्ट्रियस्तरका  मोटिभेटर नरबहादुर कार्कीलाई प्रहरीले  राजधानीको बालुवाटारस्थित नेपाल हाउसबाट सोमबार अपरान्ह करिब सवा पाँचबजे गिरफ्तार गरेको बताइएको छ । यस बारे विस्तृत जानकारी आउन बाँकि छ।

मोरङ जिल्लाको बेलबारी नगरपालिका-४ वाट जिल्ला जनसरकार प्रमुखसहित दुई जनालाई आज प्रहरीले गिरफ्तार गरेको छ । गिरफ्तारीमा पर्नेहरुमा जिल्ला जनसरकार प्रमुख समेत रहेका सुन्दर हरैचा नगरपालिका वडा नम्बर १२ बस्ने ४३ वर्षीय अधोक राई र कानेपोखरी गाउँ पालिका वडा नम्बर छ बस्ने ३४ वर्षीय कान्छा माझि “धिमाल रहेका छन् । उनीहरुको साथबाट पेस्तोल २ थान, म्यागजिन ४ थान र २४ राउण्ड गोली बरामद गरिएको प्रहरीले दाबी गरे पनि बिद्रोही ने.क.पाका तर्फबाट अहिलेसम्म कुनै आधिकारिक जानकारी सार्वजनिक गरिएको छैन ।


(२०७६ असार ९, सोमबार) १८:१० मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना