नेपाली चलचित्रमा जुही चावला

संबाददाता : मोनिका गुरुङ     प्रकाशित मिति: (२०७३ पुष ८, शुक्रबार) ००:०४

अमिताभ बच्चन अभिनित फिल्म ‘भूतनाथ’ का निर्देशक विवेक शर्माले नेपाली चलचित्र ‘मेरो पैसा खोई’ को निर्देशन गर्दै छन् । यो चलचित्रलाई हिन्दी भाषामा पनि निर्माण गरिने भएको छ । जसमा बलिउड कलाकार जुही चावला, सञ्जय मिश्रा, राजपाल यादव, सागर तिवारी चयन भएको निर्देशक शर्माले बताए । बलिउडबाट एक मुख्य अभिनेत्री पनि हुने निर्देशक शर्माले गराए ।

राजधानीमा मंगलबार राति एक समारोहबीच उनले यो चलचित्रको कलाकार घोषणा गरेका छन् । जसमा नेपालबाट सौगात मल्ल, वर्षा शिवाकोटी, बुद्धि तामाङ, कमलमणि नेपाल, रविन तामाङ मुख्य भूमिकामा चयन भएका छन् ।

यो चलचित्रलाई नेपालीमा रोज राणाले निर्माण गर्न लागेका हुन् । यो चलचित्रको १५ माघबाट छायांकन सुरु गरिने पनि निर्माता राणाले जानकारी गराए । छायांकन काठमाडौं, पोखरा, बुटवल र मुस्ताङमा गरिनेछ । हिन्दी संस्करणको निर्माता शर्मा आफैं हुन् । फिल्मको कथा, पटकथा तथा संवाद निर्देशक शर्मा आफैंले लेखेका हुन् । त्यसलाई मौनता श्रेष्ठले नेपालीमा अनुवाद गरेका हुन् । नेपाली गीत दयाराम पाण्डेले लेखेको निर्माता राणाले जानकारी गराए । चलचित्रको द्वन्द्व निर्देशकमा चन्द्र पन्त र छायाकारमा हरि घले लामा रहेका छन् ।


(२०७३ पुष ८, शुक्रबार) ००:०४ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

गोली हानि हत्या गरेर पांच लाख रुपियाँ लुटपाट

बैंकबाट पैसा निकालेर घरतर्फ आउँदै गरेका एक व्यक्तिको आज दिउँसो रुपन्देहीमा गोली हानि हत्या गरेर रकम लुटिएको छ। रुपन्देहीको रोहिणी गाउँपालिका - ३ मा रहेको एक बैंकबाट ५ लाख रुपैयाँ झिकेर ओमसटिया - ४ स्थित.....

तेल कम्पनीमा ‘ड्रोन’ आक्रमण

साउदी अरबको अरामकोकास्थित दुईओटा सरकारी तेल कम्पनीमा शनिबार ‘ड्रोन’ आक्रमण भएको छ । आक्रमणका कारण केन्द्रमा आगोको ठूलो लप्का र धुवाँ निस्किएको स्थानीय सन्चारमाध्यमलाई उद्धृत गर्दै.....

सरकारी जग्गा व्यक्तिका नाममा

रुपन्देही सियारीस्थित सरकारी जग्गा पूर्वमन्त्रीका स्वकीय सचिवले आफ्नो नाममा ल्याएका छन्। मालपोत कार्यालय रुपन्देहीका कर्मचारीको मिलेमतोमा सरकारी जग्गा व्यक्तिका नाममा नामसारी.....

Exchange Rate

Nepali Patro