ट्राफिक प्रहरीसँग विवाद पछि राष्ट्रिपतिको सवारीमा अवरोध पुर्याएको आरोप : छ जना पक्राउ

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७६ जेष्ठ १५, बुधबार) १६:४०

ट्राफिक प्रहरीसँग विवाद गरेपछी राष्ट्रिपति विद्यादेवी भण्डारीको सवारीमा अवरोध पुर्‍याएको भन्दै प्रहरीले चार जनालाई मोटरसाइकलसहित पक्राउ गरेको छ।

बा ६८ प २९३९ का चालक बालाजु बस्ने २७ वर्षीय सुजन श्रेष्ठ, बा६९प १३६९ का स्वयम्भू बस्ने २१ वर्षीय रोशन बुर्लाकोटी, प्रदेश नं. ३, ००६ प ६८३५ नम्बरको स्कुटीका चालक बालाजु बस्ने २५ वर्षीय सुजन केसी र बा६१प ६८६६ नम्बरको मोटरसाइकलका चालक नयाँ बजार बस्ने २७ वर्षीय नारायण थापालाई सवारीसाधनसहित प्रहरीले पक्राउ गरेको हो। उनीहरुलाई अहिले महानगरीय प्रहरी वृत्त दरबारमार्गमा राखिएको छ ।

राष्ट्रपति भण्डारीको टुँडिखेलमा आयोजित १२ औँ गणतन्त्र दिवस समारोहमा सहभागिताका लागि भएको सवारी सकिएपछी उनीहरुले राष्ट्रपतिको सवारी भइसकेका कारण जाम खुलाउनु प¥यो भनि माग गरेका थिए । आफुहरुसंग विवाद भएपछी  ट्राफिक प्रहरीले काठमाण्डौको लैनचौर तर्फबाट केशरमहल चोकमा आउँदै गरेका उनीहरुलाई “राष्ट्रपति विद्या भण्डारीको टुँडिखेलमा आयोजित १२ औँ गणतन्त्र दिवस समारोहमा सहभागिताका लागि भएको सवारीका क्रममा अवरोध पुर्‍याएको” आरोप लगाएको छ ।


(२०७६ जेष्ठ १५, बुधबार) १६:४० मा प्रकाशित

मुख्य समाचार

सबै

कास्कीका प्रहरी प्रमुख एसपी कार्कीबिरुद्ध मानव अधिकार आयोगमा उजुरी

आफुलाई गैर कानूनी थुनामा राखेर मानसिक यातना दिइएको भन्दै जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीका प्रमुख एसपी दानबहादुर कार्कीबिरुद्ध एक राजनीतिककर्मीले रास्ट्रिय मानव अधिकार आयोगमा उजुरी दिएका छन्। केही समय.....

सरकार नागरिकलाई मौलिक हक दिन असफल रहेको मानव अधिकार आयोगको ठहर

राष्ट्रिय मानवअधिकार आयोगले सरकार नागरिकलाई मौलिक हक दिन असफल रहेको ठहर गरेको छ। आयोगले देशको मावनअधिकारको समग्र पक्षबारे तयार पारेको प्रतिवेदनमा यस्तो ठहर गरिएको छ।  साथै सो.....

वडाध्यक्ष कामतद्वारा आत्महत्या प्रयास, वडा सदस्य पोखरेलको मृत्यु

विराटनगर महानगरपालिका वडा नम्बर ६ का अध्यक्ष बिजय कामतले आत्महत्याको प्रयास गरेका छन् । अस्पताल स्रोतका अनुसार उनले किटनाशक बिषादी सेवन गरेर आत्महत्या प्रयास गरेका हुन् । उनको अहिले.....

Exchange Rate

Nepali Patro