उत्पीडित वर्गलाइ झन् उत्पीडनमा पार्न ने.क.पा.माथी प्रतिबन्ध लगाइएको युवा संगठन नेपालका केन्द्रीय सदस्य कुमारको टिप्पणी

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७६ जेष्ठ ५, आईतवार) १३:१७

सरकारद्वारा प्रतिबन्धित नेत्र बिक्रम चन्द ‘विप्लब’ नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी समर्थित युवा संगठन नेपालका केन्द्रीय सदस्य एबम गण्डक ब्युरो संयोजक कुमारले गरीब, किसान, मजदुर, सुकुम्बासी लगायत उत्पीडित वर्गलाइ झन् उत्पीडनमा पार्न ने.क.पा.माथी प्रतिबन्ध लगाइएको टिप्पणी गरेका छन् ।

सरकारद्वारा प्रतिबन्धित नेत्र बिक्रम चन्द ‘विप्लब’ नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी समर्थित युवा संगठन नेपाल जिल्ला संगठन समिति कास्कीले आज कास्की जिल्लाको लेखनाथस्थित पटनेरीमा आयोजना गरेको सरकारी प्रतिबन्धबिरुद्धको कोणसभामा बोल्दै युवा संगठनका नेता  कुमारले त्यस्तो कुरा बताएका हुन् ।

युवा सङगठनका नेता  कुमार ले केपि-प्रचण्ड सरकार साम्राज्यवादको दलाल साबित भएको जिकिर गर्दै आफुहरुले दलाल, फटाह र कमिसनखोरहरुलाइ कार्बाही गर्दा आफुहरुको पार्टी ने.क.पा.माथी प्रतिबन्ध लगाइएको उनले आरोप लगाए । उनले आफ्नो मातृ पार्टी ने.क.पा.माथिको प्रतिबन्ध त्यस पार्टीविरुद्ध मात्र सिमित नएको स्पस्ट पारे ।

यत्रतत्र, सर्वत्र सत्ताका मतियारहरु र सुराकीहरु भएपनि उनीहरुको आँखा छलेर युवा संगठन नेपाल जिल्ला संगठन समिति कास्कीले गरेको उक्त कार्यक्रम संचालन युवा संगठन नेपाल कास्कीकी संयोजक सोममाया बिकले गरेकी थिइन  ।


(२०७६ जेष्ठ ५, आईतवार) १३:१७ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

ज्येष्ठ नागरिकलाई आन्तरिक हवाई भाडामा ५० प्रतिशत छुट

नेपाल एयरलाइन्सले ७० वर्ष कटेका ज्येष्ठ नागरिकलाई भाडामा ५० प्रतिशत छुट दिने घोषणा गरेको छ । नेपाल एयरलाइन्सले बुधबारबाट लागू हुने गरी ज्येष्ठ नागरिकलाई आन्तरिक हवाई भाडामा ५० प्रतिशत छुट दिने निर्णय.....

शान्ति वार्ता गर्न चाहे अफगानिस्तान तयार

अफगानिस्तानले अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पले भविष्यमा शान्ति वार्ता गर्न चाहे आफूहरु तयार रहेको जनाएको छ । अफगानी वार्ता टोलीका नेता शेर मोहम्मद अब्बासले अमेरिकाले.....

गोली हानि हत्या गरेर पांच लाख रुपियाँ लुटपाट

बैंकबाट पैसा निकालेर घरतर्फ आउँदै गरेका एक व्यक्तिको आज दिउँसो रुपन्देहीमा गोली हानि हत्या गरेर रकम लुटिएको छ। रुपन्देहीको रोहिणी गाउँपालिका - ३ मा रहेको एक बैंकबाट ५ लाख रुपैयाँ झिकेर.....

Exchange Rate

Nepali Patro