रक्सी खान नेपाल छिरेका भारतीय प्रहरीले नेपालका प्रहरी कुटे

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७६ बैशाख २८, शनिबार) ०७:१८

मादक पदार्थ रक्सी सेवन गर्न नेपाल छिरेका चार जना भारतीय प्रहरीले ड्युटीमा रहेका नेपाल प्रहरी र सशस्त्र प्रहरीमाथि कुटपीट गरेका छन् । विहारमा शनिबार हुने लोकसभा चुनावका कारण मदिरा सेवनमा कडाइ गरेपछी मदिरा सेवन गर्न नेपाल छिरेका उनीहरुले ड्युटीमा रहेका नेपाल प्रहरी र सशस्त्र प्रहरीमाथि कुटपीट गरेका हुन् ।

रौतहट जिल्लाको गौर नगरपालिका १ को सूर्या बेम्बो होटलमा मदिरा खाएर होहल्ला गरिरहेका विहार मिलिटरी पुलिसका सुरक्षाकर्मीले होटलमा तोडफोड र कामदारलाई कुटपीट गरेपछि घटनाबारे बुझ्न नेपाल प्रहरी र सशस्त्र प्रहरी पुगेको थियो । तर उनीहरुले प्रहरी र सशस्त्र प्रहरीमाथि पनि कुटपीट गरेको प्रहरीको भनाई छ ।

नेपाली प्रहरी र स्थानीय बासिन्दालाई कुटपिट गर्ने तीन जना भारतीय सुरक्षाकर्मीलाई प्रहरीले  पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा पृथ्वी पुन, खड्कसिंह भण्डारी र सुमन आले रहेका छन् । उनीहरुलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय ल्याइएको रौतहटका प्रहरी उपरीक्षक भुपेन्द्र खत्रीले जानकारी दिए । चार जनाको समूहमा रहेका उनीहरुमध्ये एक जना भने भाग्न सफल भएका छन् ।


(२०७६ बैशाख २८, शनिबार) ०७:१८ मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना