क्रान्तिकारी सदस्यलाइ रिहाई नगरे कडा संघर्षमा उत्रिने बाके जिल्लाको चेतावनी

संबाददाता : आस्था नेपाली     प्रकाशित मिति: (२०७५ फाल्गुन १९, आईतवार) १६:१६

पोखरा- अखिल (क्रान्तिकारी)का बाँके जिल्ला सचिवालय सदस्य तथा कोहलपुर नगर इकाई अध्यक्ष सुनिल वटालालाई प्रहरीले गिरफ्तार गरेको छ ।  संगठनको कामको शिलशिलामा शनिबार गिरफ्तार गरिएको अखिल (क्रान्तिकारी) बाँकेले जनाएको छ ।

बटालालाई अपहरणशैलीमा बिनाकारण प्रहरीले गिरफ्तार गरेको भन्दै  सङ्गठनको गम्भीर ध्यानाकर्षण भएको बाके जिल्लाले बताएको छ ।

संगठनका जिल्ला अध्यक्ष मदन चन्द द्धारा हस्ताक्षर प्रेस विज्ञप्तिमा गिरफ्तारीको निन्दा गरेका छन् । उनले विज्ञप्तिमा भनेका छन् –‘नेपालको शिक्षामा भएको निजिकरण, व्यापारीकरण, दलालीकरण र माफीयाकरणको पूर्णरुपमा अन्त्य गर्दै सार्वजनीक शिक्षालाई सबै जनताका छोरा–छोरीहरुको पहुँच र गुणस्तर वृद्धि गर्ने अभियानमा लागेका क्रान्तिकारी विद्यार्थी नेताको गिरफ्तारीले केपी सरकारको जनविरोधी तथा राष्ट्रघाति चरित्र उदाङ्गो भएको छ ।’

चन्दले वर्तमान शिक्षाको विकल्पमा वैज्ञानिक समाजवादी शिक्षा प्राप्तिको अभियानमा लाग्दै गर्दा गिरफ्तार भएका वटालालाई बिनासर्त यथासिघ्र रिहाई गर्न जोडदार माग गरेका छन्,रिहा नगरे आफुहरु जस्तो सुकै कडा संघर्षमा उत्रिने चेतावनी समेतदिएका छन्।


(२०७५ फाल्गुन १९, आईतवार) १६:१६ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

ज्येष्ठ नागरिकलाई आन्तरिक हवाई भाडामा ५० प्रतिशत छुट

नेपाल एयरलाइन्सले ७० वर्ष कटेका ज्येष्ठ नागरिकलाई भाडामा ५० प्रतिशत छुट दिने घोषणा गरेको छ । नेपाल एयरलाइन्सले बुधबारबाट लागू हुने गरी ज्येष्ठ नागरिकलाई आन्तरिक हवाई भाडामा ५० प्रतिशत छुट दिने निर्णय.....

शान्ति वार्ता गर्न चाहे अफगानिस्तान तयार

अफगानिस्तानले अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पले भविष्यमा शान्ति वार्ता गर्न चाहे आफूहरु तयार रहेको जनाएको छ । अफगानी वार्ता टोलीका नेता शेर मोहम्मद अब्बासले अमेरिकाले.....

गोली हानि हत्या गरेर पांच लाख रुपियाँ लुटपाट

बैंकबाट पैसा निकालेर घरतर्फ आउँदै गरेका एक व्यक्तिको आज दिउँसो रुपन्देहीमा गोली हानि हत्या गरेर रकम लुटिएको छ। रुपन्देहीको रोहिणी गाउँपालिका - ३ मा रहेको एक बैंकबाट ५ लाख रुपैयाँ झिकेर.....

Exchange Rate

Nepali Patro