पार्टी कार्वाहीमा परेका अराजक झुण्डले पार्टीविरुद्ध विष वमन गरिरहेको प्रति सचेत रहन ने.क.पा.को आव्हान

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७५ फाल्गुन १८, शनिबार) ०२:५९

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका पोलिटब्युरो सदस्य एबम जनवर्गीय संगठनका इन्चार्ज जीवन्तले “पार्टीको कारवाहीमा परेका दुश्मनकाे इशारामा नाचिरहेका अराजक झुण्डहरूकाे समूहले निरन्तर पार्टी र पार्टीकाे नेतृत्व विरूद्व विष बमन गरेरहेकाले सचेत रहन आम पार्टी नेता तथा कार्यकर्ता र सर्वसाधारणलाई आव्हान गरेका छन् ।

ने.क.पा. नेता जीवन्तले बिहीबार आफ्नो फेसबुकमा एउटा स्टाटस राख्दै त्यस्तो गलत प्रबृत्तिप्रति सचेत रहन आव्हान गरेका हुन्  । ने.क.पा. नेता जीवन्तले बिहीबार आफ्नो फेसबुकमा एउटा स्टाटस राख्दै त्यस्तो प्रचारबाजीमा कुनै सत्यता नरहेको प्रष्ट पारेका छन् l साथै उनले “तिनै कारवाहीमा परेका अराजकहरूले निरन्तर आफ्नो पार्टी, नेतृत्व र क्रान्ति बिरूद्व विष बमन गरेरहेकाले सचेत रहन पनि सोही फेसबुक स्टाटसमार्फत अनुरोध  गरेका छन् ।

जनस्वास्थ्यकर्मी महासंघका अध्यक्ष टीका कँडेल पार्टीसंग अनुमति लिएर ब्यक्तिगत कामकाे शिलशिलामा छाेटाे समयका लागि अमेरिका गएको पनि उनले आफ्नो स्टाटसमा जानकारी दिएका छन् l उनले सोही स्टाटसमा “जनस्वास्थ्यकर्मी महासंघका अध्यक्ष कँडेलको जग्गा विवादमा कुनै संलग्नता रहेकाेबारे पार्टी नेतृत्व प्रष्ट छ” पनि भनेका छन् ।  दुश्मनकाे इशारामा नाचिरहेकाहरूले जीविका चलाउन आफ्नो पार्टी विरूद्व निरन्तर लागिरहेको पनि उनको दाबी  छ।

हेर्नुस नेता जीवन्तको फेसबुक स्टाटस


(२०७५ फाल्गुन १८, शनिबार) ०२:५९ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

मलेसियामा सेक्युरिटी कम्पनीका सुपरभाइजर हत्याको अभियोगमा पक्राउ परेका दुई नेपाली नेपाल पुगे

  मलेसियामा सेक्युरिटी कम्पनीका सुपरभाइजर हत्याको अभियोगमा पक्राउ परेका दुई नेपाली सेक्युरिटी गार्ड प्रारम्भिक अनुशन्धन पश्चात रिहा भएका छन । सेप्टेम्बर १ तारीख मलेसिया स्थित एभिन्यू अपार्टमेन्टमा.....

मलेसिया स्थित नेपाली राजदुतवासद्वारा आयोजित २०७६ संविधान दिवस सप्पन्न

    नेपाली राजदुतावास मलेसियाले क्वालालम्पुर स्थित Hotel renaissance स्थित एक कार्यक्रम आयोजना गरि संविधान दिवस मनाएको छ। उक्त कार्यक्रममा संवोधन गर्दै महामहिम उदय राज पाण्डेले नेपाली हरुको.....

ज्येष्ठ नागरिकलाई आन्तरिक हवाई भाडामा ५० प्रतिशत छुट

नेपाल एयरलाइन्सले ७० वर्ष कटेका ज्येष्ठ नागरिकलाई भाडामा ५० प्रतिशत छुट दिने घोषणा गरेको छ । नेपाल एयरलाइन्सले बुधबारबाट लागू हुने गरी ज्येष्ठ नागरिकलाई आन्तरिक हवाई भाडामा ५० प्रतिशत.....

Exchange Rate

Nepali Patro