मुखर्जीसहितको ब्यानर च्यातिएपछी मुखर्जी बिनाको ब्यानर टाँसियो

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७३ कार्तिक १८, बिहीबार) ०३:४९

भारतीय रास्ट्रपति प्रणब मुखर्जी पोखरा भ्रमणमा आउँदा स्वागत गर्न पोखरा उपमहानगरपालिका वडा नम्बर १० इन्द्रचोकमा राखिएको ब्यानर बुधबार राति च्यातिएपछि त्यसको ठाउँमा बिहिबार दिउँसो अर्को ब्यानर राखिएको छ । बुधबार रातिको ब्यानरमा रहेको भारतीय रास्ट्रपति प्रणब मुखर्जीको फोटो समेत च्यातिएको थियो भने बिहिबार दिउँसो टाँसिएको ब्यानरमा  भारतीय रास्ट्रपति प्रणब मुखर्जीको फोटो हटाइएको छ ।

यसैबीच, रास्ट्रपति प्रणब मुखर्जी शुक्रबार पोखरा भ्रमण आउने भएपछी पोखराको सुरक्षा ब्यबस्था कडा पारिएको छ । चोक -चोक्मा सशस्त्र  र नेपाल प्रहरी तैनाथ गरिएको छ भने तुलब्यानर च्यातिन नदिनका लागि हरेक तुल ब्यानार्मुनी एक जना प्रहरी खताइएको छ  ।

मध्यराति मुखर्जीको ब्यानर च्यातिएपछी बिहिबार दिउँसो सो ब्यानर हटाएर मुखार्जीबिनाको ब्य्यानर राखिएको छ : तस्बिर: फोटो पत्रकार सुदर्शन रंजित
मध्यराति मुखर्जीको ब्यानर च्यातिएपछी बिहिबार दिउँसो सो ब्यानर हटाएर मुखार्जीबिनाको ब्यानर राखिएको छ : तस्बिर: फोटो पत्रकार सुदर्शन रंजित

baner-chatiyo-3


(२०७३ कार्तिक १८, बिहीबार) ०३:४९ मा प्रकाशित

Exchange Rate

Nepali Patro