काजोलको व्यवहारका कारण अमेरिकामा फ्यान आक्रोशित

संबाददाता : मोनिका गुरुङ     प्रकाशित मिति: (२०७३ आश्विन १३, बिहीबार) १३:५५

आफ्नो नयाँ चलचित्र ‘शिवाय’को प्रमोशनका लागि अमेरिका पुगेका बलिउडका चर्चित जोडी अजय देवगण र काजोलमाथि फ्यानले आक्रोश व्यक्त गरेका छन् । काजोल अहिले पति अजयको चलचित्रको प्रमोटका लागि उनीसँगै छिन् । अजय यो चलचित्रका निर्माता, निर्देशक र कलाकार पनि हुन् ।

अजय र काजोलसँग भेटघाट गर्न, तस्बिर खिचाउन र कुराकानी गर्नका लागि भन्दै अमेरिकाका विभिन्न शहरमा कार्यक्रम आयोजना गरिएका छन् । जसमध्ये, केही स्थानमा काजोलको व्यवहारका कारण फ्यान आक्रोशित भएका छन् ।

उनीहरुले आयोजकसँग हरेक शहरमा पत्रकार सम्मेलन गर्ने, फ्यानसँग केही घन्टा बिताउने गरि संझौता गरेका थिए । तर, गरिएको सहमती पालना नभएपछि केही स्थानमा फ्यानले टिकटको पैसा फिर्ता मागेका थिए । महंगो रकममा टिकट विक्री गरिएको थियो ।

न्यूयोर्कमा काजोल बिरामी भएको भन्दै केही समयमै स्टेज छाडेर हिडेपछि फ्यान आक्रोशित भएका हुन् । उनीहरुले आयोजकसँग पैसा फिर्ता मागेका छन् भने केही आयोजकका टिममाथि हातपात पनि गरेका छन् ।

काजोल विरामी भएको भन्दै कार्यक्रममा लामो समय बसिनन् भने तस्बिरका लागि पोज पनि दिन मानिन् । क्यालिफोर्नियाको कार्यक्रम पनि निकै खराब भएको केही भारतीय मिडियाले उल्लेख गरेका छन् । कार्यक्रममा उपस्थित एक दर्शकका अनुसार-‘यो कार्यक्रम निकै खराव थियो । अजय फ्यानलाई भेट्न उपस्थित थिए भने काजोलले त्यो पनि आवश्यक ठानिनन् ।’

अञ्जना नाम गरेकी एक फेसबुक प्रयोगकर्ताले कार्यक्रम निकै खराब भएको र अजय र काजोललाई अमेरिका आउन नै रोक लगाउनु पर्ने भन्दै आक्रोश व्यक्त गरेकी छिन् । आफूले हलिउड कार्यक्रम छाडेर अजय र काजोललाई भेट्न आएको तर यो पल निकै खराव भएको उनले फेसबुकमा लेखेकी छिन् । उनले अजय र काजोललाई खराव शब्द प्रयोग गर्दै संसारकै खराव मान्छे भएको भन्दै आक्रोश व्यक्त गरेकी छिन् ।


(२०७३ आश्विन १३, बिहीबार) १३:५५ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

गोली हानि हत्या गरेर पांच लाख रुपियाँ लुटपाट

बैंकबाट पैसा निकालेर घरतर्फ आउँदै गरेका एक व्यक्तिको आज दिउँसो रुपन्देहीमा गोली हानि हत्या गरेर रकम लुटिएको छ। रुपन्देहीको रोहिणी गाउँपालिका - ३ मा रहेको एक बैंकबाट ५ लाख रुपैयाँ झिकेर ओमसटिया - ४ स्थित.....

तेल कम्पनीमा ‘ड्रोन’ आक्रमण

साउदी अरबको अरामकोकास्थित दुईओटा सरकारी तेल कम्पनीमा शनिबार ‘ड्रोन’ आक्रमण भएको छ । आक्रमणका कारण केन्द्रमा आगोको ठूलो लप्का र धुवाँ निस्किएको स्थानीय सन्चारमाध्यमलाई उद्धृत गर्दै.....

सरकारी जग्गा व्यक्तिका नाममा

रुपन्देही सियारीस्थित सरकारी जग्गा पूर्वमन्त्रीका स्वकीय सचिवले आफ्नो नाममा ल्याएका छन्। मालपोत कार्यालय रुपन्देहीका कर्मचारीको मिलेमतोमा सरकारी जग्गा व्यक्तिका नाममा नामसारी.....

Exchange Rate

Nepali Patro