प्रिंयका कार्कीलाई कस्ले दियो,चार लाखको औठी गिफ्ट ?

संबाददाता : मोनिका गुरुङ     प्रकाशित मिति: (२०७३ आश्विन ९, आईतवार) १२:१४

यो नियती भन्ने चीज पनि कस्तो – ‘जोकर’ द्धारा निर्मित र तिनै जोकर अभिनित चलचित्र छक्का पञ्जामा नायिकाको रुपमा अभिनित प्रिंयका कार्की जोकरहरुकै भीडमा हराएकी छिन ।
झण्डै नौ करोडको व्यापार गरिसकेको यो चलचित्रमा अभिनय गर्ने अरु जोकर कलाकारहरुको अभिनयको चर्चा परिचर्चा भइरँहदा उनी चर्चामा छैनन । हुन त प्रिंयकाको यस्तो नियती यो चलचित्रमा मात्र होइन यस अगाडि उनै जोकरहरुद्धारा निर्मित वडा नम्बर ६ मा देखिएको हो । चर्चा र वाहवाहीको पात्र अन्य जोकर कलाकारहरु बनिरँहदा प्रिंयकाको चर्चा उति बटुल्न सकिनन ।
पछिल्लो समयमा दयाहाङ राईसँग जमिरहेकी प्रिंयका कार्कीको दुबै हातमा हिराका औंठी लगाएको देख्न सकिन्छ । त्यो पनि दुबै हातको माझि औंलामा । । उनकी आमाले दिएको औँठीमा २४ वटा हिराका पत्थर राखिएको छ । जसको मूल्य झण्डै दुई लाख परेको उनले बताईन् । उनले बायाँ हातमा पनि हिराकै औँठी लगाएकी छिन् ।
दुवै औँठीलाई उस्तै उस्तै परेको भन्दै उनले आफ्नो हातमा भएका दुईओटा औँठीको मूल्य चारलाख जति बताईन् । उनको दायाँ हातको औँठी उनलाई उनकी आमाले उपहार स्वरुप दिएकी रहिछिन् भने उनले बायाँ हातमा लगाएको औँठी उनले आफ्नैे कमाईले किनेको सुनाईन ।

(२०७३ आश्विन ९, आईतवार) १२:१४ मा प्रकाशित

Exchange Rate

Nepali Patro