नेपाल राष्ट्रिय निर्माण व्यबसायी संगठनको कार्यालयमा छापा, कर्मचारी गिरफ्तार, केन्द्रीय संयोजक खड्का बेपत्ता

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७५ माघ ५, शनिबार) ०९:४६

विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी निकट नेपाल रास्ट्रिय निर्माण व्यबसायी संगठनको ललितपुरस्थित लगनखेलमा रहेको केन्द्रीय कार्यालयमा प्रहरीले छापा मारी त्यस कार्यालयमा कार्यरत कर्मचारी लक्ष्मी केसीलाई गिरफ्तार गरेको समाचार सार्वजनिक भएको छ ।

ने.क.पा. का पोलिटब्युरो सदस्य  ‘जीवन्त”ले आफ्नो फेसबुक स्टाटसमार्फत यस्तो समाचार सार्वजनिक गरेका हुन् । नेता जीवन्तको स्टाटसमा जनाइए अनुसार, पचासौंको संख्यामा रहेका प्रहरीले गएको २ गते बिहान ११ बजेदेखि बेलुकी ६ बजेसम्म कार्यालय घेरा हाली कार्यालयकी कर्मचारी लक्ष्मी केसीलाई  गिरफ्तार गरिएको छ भने सोही दिनदेखि नेपाल रास्ट्रिय निर्माण व्यबसायी संगठनका केन्द्रीय संयोजक नबराज खड्का बेपत्ता छन् । प्रहरीले सोही क्रममा नेपाल रास्ट्रिय  निर्माण ब्यबसायी संघको कार्यालयमा रहेका  ल्यापटप विभिन्न डकुमेन्टहरु तथा नेटसंग  सम्बन्धित सामग्रीहरु  लागेको पनि उनले आफ्नो स्टाटसमा उल्लेख गरेका छन् ।

हाल महाराजगंज्स्थित प्रहरी कार्यालयमा राखिएकी केसीलाई हातहतियार तथा खरखजाना सम्बन्धी मुद्दा लगाईएको प्राप्त समाचारमा जनाइएको छ । तर प्रहरीले यस बारेमा आधिकारिक रुपमा कुनै समाचार सार्वजनिक गरेको छैन ।

पार्टीको जनवर्गीय संगठन ब्युरो इन्चार्ज समेत रहेका नेता जीवन्तले आफ्नो स्टाटसमा रास्ट्रीय निर्माण ब्यबसायी संगठनको कार्यालय नै तहस नहस हुने गरी गरिएको गिरफ्तारीलाई “जंगली ब्यबहार”को सँज्ञा दिंदै गिरफ्तार लक्ष्मी केसीलाई तुरुन्त रिहा गर्न र रास्ट्रीय निर्माण ब्यबसायी संगठनका केन्द्रीय संयोजक नबराज खड्काको अबस्था तत्काल सार्वजनिक गर्न  माग गरेका छन् । खड्का निर्माण ब्यबसायीहरुको छाता संगठन नेपाल निर्माण ब्यबसायी महासंघ ललितपुरका अध्यक्ष समेत हुन् ।

यसैबीच प्राप्त जानकारी अनुसार, प्रहरीले त्यस कार्यालयमा छापा मार्ने क्रममा केही बिष्फोटक पदार्थ र विद्युतीय सामाग्री समेत बरामद गरेको बताइएको छ । प्रहरीले


(२०७५ माघ ५, शनिबार) ०९:४६ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

पुर्वयुवराज पारसद्वारा त्रिभुवन अन्तररास्ट्रिय विमानस्थलमा जुनियर प्रहरी अधिकृतमाथि दुर्ब्यबहार

पटक पटक बिबादमा आइरहने पुर्व युवराज पारस शाह फेरी बिबादमा तानिएका छन्।  आज दिउँसो त्रिभुवन अन्तररास्ट्रिय बिमानस्थलमा ड्युटीमा रहेका एक जुनियर प्रहरी अधिकृतमाथि दुर्ब्यबहार गरेकाकारण उनी फेरी बिबादमा.....

बोक्सी भन्दै मानव मलमूत्र खुवाउने दुई महिला पक्राउ

महोत्तरी जिल्लाको भङ्गाहा नगरपालिका– ४ मा बोक्सीको आरोप लगाउँदै एक महिलालाई अन्य पाँच÷छ महिला मिलेर मानव मलमूत्र खुवाएका छन् । महोत्तरी जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी उपरीक्षक.....

पत्रकार पुडासैनीकी श्रीमतीद्वारा रवि लामिछाने लगायत तीन जनाविरुद्ध किटानी जाहेरी

चितवनमा झुण्डिएको अवस्थामा मृत भेटिएका पत्रकार शालिग्राम पुडासैनीकी श्रीमती सन्ध्या पुडासैनीले 'सिधा कुरा जनतासँग' कार्यक्रमका प्रस्तोता रवि लामिछाने, टिभी जर्नालिस्ट युवराज कँडेल र.....

Exchange Rate

Nepali Patro