बाराका डिएफओ मिश्रमाथी जनसरकारद्वारा भौतिक कारवाही

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७५ कार्तिक २०, मंगलवार) ०९:२९

नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ नेतृत्वको नेकपा निकट क्रान्तिकारी जनपरि क्रान्तिकारी जनपरिषदले बाराले जिल्लाका जिल्ला वन प्रमुख ज्ञानेन्द्र मिश्रमाथी भौतिक कारवाही गरेको छ । बिहीबार एक विज्ञप्ति मार्फत परिषदले सो कुराको जानकारी गराएको हो ।

परिषदले उनी माथी विभिन्न साझेदारी वनहरुसँग घुस र कमिसन मागेको, ठेकेदारहरुसित साँठगाँठ गरी उपभोक्तालाई काठ नदिएको, वन हेरालु कर्मचारीको तलव रोकेको, कमिसन खाइ गिट्टी, बालुवा र ढुंगा दोहन गर्न दिएको जस्ता आरोप लगाएको छ ।

स्थानीय जनताबाट यस्ता गुनासाहरु आएकोले उचित छानबिन गरी उनलाई यस्तो कारवाही गरिएको जनपरिषद बाराका उपप्रमुख देवानन्दद्धारा जारी विज्ञप्तिमा जनाइएको छ । विज्ञप्तिमा कारवाहीको स्वरुप बारे भने खुलाइएको छैन ।


(२०७५ कार्तिक २०, मंगलवार) ०९:२९ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

जयबाबा ईट्टामा बिहानै गोली चल्यो, मेनेजर हुसेनको मृत्यु

सुनसरी जिल्लाको सोनापुरस्थित जयबाबा ईट्टामा आज बिहानै गोली चलेको छ । गोली प्रहारबाट उद्याेगका म्यानेजर ५४ वर्षीय फिदा हुसेनको मृत्यु भएको छ । दुहबी - ९ छाताबेलीमा रहेको जय बाबा इँटा उघोगमा ड्युटीमा.....

विस्तृत शान्ति सम्झौताको १२ वर्ष, द्वन्द्वकालीन मुद्दाहरु ज्यूँका त्यूँ

विस्तृत शान्ति सम्झौता भएको १२ वर्ष पूरा भएको छ । २०६३ मंसिर ५ गते तत्कालीन नेकपा माओवादी र सरकारबीच विस्तृत शान्ति सम्झौतामा हस्ताक्षर भएको थियो । तर, अझै द्वन्द्वकालीन मुद्दाहरु ज्यूँका.....

काम गर्न सकिदैन भने किन कुर्सीमा बस्ने ? : झलनाथ खनाल

दुई तिहाई बहुमतको समर्थन पाएको केपी ओली नेतृत्वको सरकारले प्रभावकारी काम गर्न नसकेको आरोप लाग्दै आएको छ । सत्तारुढ दलभित्रैबाट पनि सरकारको आलोचना भइरहको छ । अर्कोतिर पार्टी एकीकरण.....

Exchange Rate

Nepali Patro