नेमकिपा साँसद सुवालको सभामुख महरालाई प्रश्न : ठुला माछा को हो ?

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७५ जेष्ठ १७, बिहीबार) १६:११

नेपाल मजदूर किसान पार्टीका साँसद प्रेम सुवालले व्यबस्थापिका संसद्को बैठकमा सभामुख कृष्णबहादुर महरालाई ठुला माछा को हुन भनेर प्रश्न गरेका छन् । बजेट छलफलमा बोल्दै सुवालले सभामुख महरा दुईबर्ष अघि मन्त्रीहुँदा सुन तस्करीमा आफुलाई भुरा भनेको स्मरण गराउँदै मन्त्री भुरा भए ठूलो मान्छे प्रधानमन्त्री त होला नि भन्ने प्रश्न गरे ।

सांसद सुवालले प्रधानमन्त्री ओलीले कुनै नौलो सपना नदेखेको बताउँदै पन्चायतकालमै नेपालसँग जहाज रहेको बताए । उनले यस्ता सपना देख्नुभन्दा महंगी नियन्त्रण, सडक मर्मत जस्ता सामान्य कुरा गरेर देखाउन आग्रह गरे । यिनले बालुवाटारमा ठगहरूको बर्चस्व रहेको आरोप लगाउँदै उनीहरूलाई त्यहाँबाट धपाउनुपर्ने बताए ।

सांसद सुवालले भक्तपुरबाट अन्तराष्ट्रियस्तरको स्टेडियम बनाउने याजना तत्काल फिर्ता लिन सरकारसँग माग गरेका छन । उनले भक्तपुरको खेती योग्यजग्गा नष्ट गर्ने यो योजना प्रदेश राजधानी हेटौडातिर सार्न पनि उनले आग्रह गरे ।


(२०७५ जेष्ठ १७, बिहीबार) १६:११ मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना