नाकाबन्दी हुँँदा पेट्रोल देखि औषधिको हाहाकार कति छिटो बिर्सेका नेपाली जनताले ( भाईरल भिडियो )

संबाददाता : रमाकान्त बास्तोला     प्रकाशित मिति: (२०७५ बैशाख २७, बिहीबार) १२:२९

भारतीय प्रधानमन्त्रीको यहि बैशाख २८ गतेको नेपाल भ्रमण र त्यसमा देखिएको गतिबिधिको आक्रोशमा एक नेपाली नागरिकले दुख व्यत्त गर्दै बिगतका पीडाहरु सहित  सामाजिक संजालमा उनको भिडियो भाईरल बनिरहेको छ ।

जनकपुरमा देखिएको उत्सव र सरकारले लिएको नीतिको खुलेर उनले बिरोध गरेका छन् ।  उनले भनेका छन् “जनकपुरमा मेयर देखि मंत्रिहरुसम्म कुचो लिएर सडकमा निस्केका छन् ।  हिजो लालबाबु पण्डितले सरसफाई गर भन्दा कोट र टाईले छेक्यो, कोठेहरुले कहिल्यै अगुवाई गर्ने हिम्मतसम्म गरेनन तर आज मोदी माहाराज आउदा कुचो लिएर सडकमा निस्के ! मालिक सवारी हुदा त कोट टाईले नछेक्दो रहेछ ?” यस्तै उनले दुख व्यत्त गर्दै पर्यटकीय क्षेत्रको अस्तव्यस्त र फोहोर बातावरण आज सम्म नदेख्नेले महाराजको सवारी हुदा देख्नेहरु बोक्रे राष्ट्रवादीहरु रहेको भनेका छन् ।

उनी अगाडी थप्दै ४१ कमाण्डो फोर्स  सुरक्षाकर्मिको टिम  दिल्ली देखि ल्याइएकोमा गृहमन्त्री लज्जित हुनुपर्ने भन्दै यो देशकै बेईजत्त भएको बताएका छन् ।  चुनाव जितेर, चुटकिला सुनाएर, राष्ट्रवादका गहकिला भाषण गरि बालुवाटार पुग्ने बित्तिकै दिल्लीको भजन र दौड हुदा लाज मान्नुपर्ने भन्दै बरु देश नै सुम्पिएको भए पुरै राष्ट्र सरसफाई हुने बताए ।  यस्तै उनले राजा ज्ञानेद्रको अभिनन्दनमा समेत यस्तो उर्दी नसुनेको भन्दै नाकाबन्दी  हुँँदा पेट्रोल, औषधिको हाहाकार नेपालि जनताले कति छिटो भुलेको भन्दै चिन्तित रुपमा प्रस्तुत भएका थिए ।

भिडियो 

नकाबन्दी हुँँदा पेट्रोल देखि औषधिको हाहाकार कति छिटो बिर्सेका नेपाली जनताले ( भाईरल भिडियो )

नकाबन्दी हुँँदा पेट्रोल देखि औषधिको हाहाकार कति छिटो बिर्सेका नेपाली जनताले ( भाईरल भिडियो )

Posted by रमाकान्त अपडेट on Wednesday, May 9, 2018

 


(२०७५ बैशाख २७, बिहीबार) १२:२९ मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना