क्रिकेटर पृथुसहित ‘डेजा भू’का संचालकलाई ३३ लाखभन्दा बढीको ठगी मुद्दा

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७४ पुष १९, बुधबार) १८:२७

काठमाडौंको डेजाभू डिस्कोका १० जना संचालक विरुद्ध ठगी मुद्दा दायर गरिएको छ। काठमाडौं प्रहरी परिसरले क्रिकेटर पृथु बाँस्कोटा, जयन श्रेष्ठ, मयंक खड्का, विशाल डाँगी रितेश माडवारी र राजेश महर्जनसहितका १० जना विरुद्ध मुद्दा दायर गरेको हो।

३३ लाख २६ हजार रुपैयाँ बिगो दाबी गरी जिल्ला सरकारी वकिल कार्यालय मार्फत मुद्दा दायर गरिएको काठमाडौं प्रहरी परिसरका एसएसपी रबिन्द्र धानुकले बताए। डिजे मार्समेलोलाई ल्याउने भनेर टिकट विक्री गरी ठगी गरेको उनीहरूमाथि आरोप लगाइएको छ। स्वास्थ्यका कारण मार्स मेलो नआएपछि तोडफोड भएको थियो। उनीहरू अाजै धराैटीमा छुट्न सकिने संभावना छ। उनीहरूलाई २८ गते प्रहरीले पक्राउ गरेको थियो ।


(२०७४ पुष १९, बुधबार) १८:२७ मा प्रकाशित

मुख्य समाचार

सबै

अनियमितताको आरोप लागेका एआइजी बस्नेतमाथिको कारबाहीमा ढिलाई

प्रहरीमा तल्लो तहका प्रहरीमाथि कारबाही हुने तथा माथिल्ला अधिकारीमाथि कारबाही हुँदैन भन्ने मान्यता स्थापित हुँदै गएको छ।  तल्लो दर्जाका प्रहरी कर्मचारीलाई सानो गल्ती वा अनियमिततामा संलग्न देखिए तुरुन्त.....

घुस मागेको आरोप लागेपछि दोलखाका सिडियो रिजाल काठमाण्डौ तानिए

न्याय सम्पादन गर्ने क्रममा घुस मागेको आरोप लागेपछि दोलखाका प्रमुख जिल्ला अधिकारी खगेन्द्रप्रसाद रिजाल काठमाडौं तानिएका छन् । अभद्र व्यवहार सम्बन्धी कसूरका अभियुक्तसँग रकम असुली गरेको.....

पोखराका पत्रकारहरु माथिको प्रहरी आतंक बन्द गर : ओम हमाल

पोखरामा डन पत्रकार भनेर चिनिने पत्रकार राजेन्द्र अधिकारी उपनिर्वाचनको मुखदेखि अचानक फेसबुक र मोबाइल बन्द गरेर लापत्ता भए। उनी किन गुमनाम भए सबैको चासोको बिषय थियो।  तर कोही कसैलाई यस.....

Exchange Rate

Nepali Patro