दक्षिण अफ्रिका पुर्याई मानव बेचबिखन गर्ने पक्राउ

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७४ पुष १७, सोमबार) ०९:२६

काठमाडौं–बिभिन्न प्रलोभन देखाएर दक्षिण अफ्रिकामा पु¥याई मानव बेचबिखन गर्ने एक व्यक्तिलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । मोरङको सुन्दरहरैंचा नगरपालिका–८ घर भई काठमाडौं चन्द्रागिरी नगरपालिका–१ बस्ने ३५ वर्षीय चित्रप्रसाद ढुङ्गेललाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । उनलाई केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरो महाराजगंजको टोलीले चन्द्रागिरीबाट पक्राउ गरेको हो ।
ढुङ्गेलले दक्षिण अफ्रिकाको जोहान्सबर्गमा राम्रो रोजगारी दिलाइदिने भन्दै प्रलोभनमा पारी बिभिन्न व्यक्तिहरुसँग प्रतिव्यक्ति ७ लाख भन्दा बढी रकम उठाई दक्षिण अफ्रिकामा अलपत्र पार्ने काम गरेको प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धाले देखाएको छ । अफ्रिकामा पीडितहरुलाई बिना पारिश्रमिक काम लगाएको तथा मानसिक तथा शारीरिक यातना समेत दिएकाले पीडितहरु भागेर नेपाल आएपछि ढुङगेलको धन्दाबारे पोल खुलेको हो । यस सम्बन्धमा प्रहरीले अन्य थप अनुसन्धान गरिरहेको जनाएको छ ।


(२०७४ पुष १७, सोमबार) ०९:२६ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

प्रमज्यु ! छ हिम्मत ? : ओम हमाल

दुई तीन दिन यता नेपाली संचार माध्यममा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफ्नो निजि सम्पत्ति रास्ट्रलाई सुम्पने र सत्तारुढ नेकपा चिनियाँ रास्ट्रपति सी जिङ्ग पिङ्ग पथमा गयो र भाइचारा सम्बन्ध कायम गर्यो भनी.....

सिन्धुपाल्चोकको भीमटारमा हेलम्बु यातायातको बस दुर्घटनाग्रस्त, ११ को मृत्यु

सिन्धुपाल्चोकको इन्द्रावती गाउँपालिका वडा नम्बर १० भीमटारमा शुक्रबार बिहान ९ बजेतिर हेलम्बु यातायातको बा २ ख २७१५ नम्बरको  बस दुर्घटना हुँदा ११ जनाको मृत्यु भएको छ।  ६ जनाको घटनास्थलमै.....

सामाजिक संजाल फेस्बुकमा पार्टी र संगठनको भ्रम फैलाउने लिलाराम यादव सैलेस कार्वाहीमा

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी अन्तर्राष्ट्रिय ब्यूरो नेपाली जनप्रगतिशिल मोर्चा मलेसियाका (लिलाराम यादव सैलेस लाई) पार्टी र मोर्चाले भबिस्यमा आवद्ध नगराउने गरि कार्वाही गरेको छ केही.....

Exchange Rate

Nepali Patro