धर्मप्रचारक बाबाहरु नै यौन धन्दामा मस्त, हेर्नुहोस यस्ता छन् घिनलाग्दा कर्तुतहरु..

संबाददाता : रमाकान्त बास्तोला     प्रकाशित मिति: (२०७४ पुष ९, आईतवार) ०५:५३

यतिबेला नामधारी वावा बनेर हिडेकाहरुको कर्तुत खुल्ने क्रम जारी छ । धर्मको नाममा कालोधन्दा गर्नेहरुको कमी पनि छैन । भारतमा त त्यस्ता कैयौँ वावाहरु प्रहरीको खोरमा थुनिदैछन् ।

नेपालमा भने चुस्त निरीक्षणको अभावमा कैयौँ भेषधारी बाबाहरु निडरताका साथ कुदिरहेका छन् । यसै प्रसंगमा वुल्गेरियामा एकजना बाबा केही समयअघि पक्राउ परेका थिए उनी आफू भगवानको अवतार भएको छाट्दै विशेषगरी सुन्दर युवतीहरुलाई धर्मको आडमा आफ्ना भक्त बनाउदै हिड्थे र तिनिहरुको भरपुर यौनशोषण गर्दथे । सर्जेई किरिएन्को नामका ती बाबा पनि महिलालाई भक्त बनाएर उनीहरुलाई यौनधन्दा चलाउन लगाउने रहेछन्

आफुलाई भगवानको अवतार बताउँदै उनले युवतीलाई मानसिक शान्ति दिलाउने भन्दै शारीरिक सम्बन्ध बनाउने गर्थे । यसरी यौन सम्बन्ध बनाएको दृश्य उनले भिडियोमा कैद गर्थे । त्यही भिडियो विक्री गरेर उनी पैसा कमाइरहेका थिए । भिडियोकै आधारमा युवतीहरुसँग ब्ल्याकमेलिङ पनि गर्थे । धनाड्य व्यक्तिहरुसँग रिलेसन बनाउन लगाएर पनि उनले पैसा असुल गर्थे । उनको यो धन्दा रुस, बेलारुसदेखि साउथ अमेरिकासम्म फैलिएको थियो । यस्तो धन्दाको नेटवर्क भने अनलाइनमार्फत फैलाइन्थ्यो ।


(२०७४ पुष ९, आईतवार) ०५:५३ मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना