पोखरा राइनोज् मा तिन बिदेशी खेलाडी अनुबन्धित समुहबाट खेल्ने उत्कृष्ट प्रतिस्पर्धीको समेत चयन सम्पन्न

संबाददाता : रमाकान्त बास्तोला     प्रकाशित मिति: (२०७४ मंसिर २८, बिहीबार) १४:१७

टीभीएस एभेरेष्ट प्रिमियर लिगमा सहभागिताका लागि पोखरा राइनोज् समूहले आफ्नो तयारि जोडतोडका साथ गरिरहेको जानकारी गराएको छ । नेपालको ईतिहासमानै सबै भन्दा बिशाल क्रिकेट महोत्सबका रुपमा चर्चा गरिएको सो खेलकालागि समुहले ३ बिदेशी खेलाडी समेत समाबेश गराएको जानकारी दिएको छ । समुहले छनौट गरेका बिदेशी  खेलाडीहरुमा पाकिस्तानी मुलुकका इसरार उल्लाह, अलि आशिफ र ताजवाली रहेको आज पोखरामा भएको पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी गराएको हो ।

खेलाडी मध्य इसरार उल्लाह क बर्गमा पर्ने खेलाडी हुन् भने उनि पाकिस्तानको पेशावरका लागि खेल्दछन । त्यसैगरी अलिआशिफ ईस्लामावाद युनाइतेड्का लागि खेल्ने गरेका र ताजवाली पाकिस्तानकै क बर्गमा खेल्ने खेलाडी रहेको बताइएको छ ।

यस्तै खेलमा उत्कृष्टता तथा स्वदेशी खेलाडीलाई समेत समान अवसर प्रदान गर्ने सोचका साथ उक्त समुहले केहि समय अगाडी पोखरामा ट्यालेन्ट हन्ट संचालन गरेको थियो । विभिन्न चरणको प्रतिस्पर्धा मार्फत समुहले १ सय २० बाट २४/२४ बाट उत्कृष्ट ७ को छनोट गरेको थियो । यसरि छनोटमा परेका खेलाडीबाट समेत पोखरा राइनोजले प्रतिस्पर्धाको माध्यमबाट उत्कृष्ट खेलाडीहरु छनोटमा १६ बर्षीय देब शाह छनोट गरिसकेको बताएको छ । छनोटमा परेका शाह नेपालमा नै पहिलो लेफ्ट आर्म इस्पीइनर चाईनाम्यान हुन् ।

यसरि पोखरा राइनोज समुहमा यस पटक खेल्ने खेलाडीहरुमा शक्त्ती गौचन, बिनोद भण्डारी, बिक्रम सोब, बिपिन खत्री, नुरधोज सेन, किशोर महतो, राजेश पुलामी मगर, सुनिल धमला, सौरभ खनाल, सन्तोष भट्ट, सुशन भारी, देब शाह लगायत तिन पाकिस्तानी मुलुकका इसरार उल्लाह, अलीआसिफ, ताजवाली रहेको जनाएको छ ।

पत्रकार सम्मेलन गर्दै राइनोज् समुहले खेलमा लगाउने जर्सी र हेलमेट समेत सार्बजनिक गरेको थियो ।

 


(२०७४ मंसिर २८, बिहीबार) १४:१७ मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना