पोखरा राइनोज् मा तिन बिदेशी खेलाडी अनुबन्धित समुहबाट खेल्ने उत्कृष्ट प्रतिस्पर्धीको समेत चयन सम्पन्न

संबाददाता : रमाकान्त बास्तोला     प्रकाशित मिति: (२०७४ मंसिर २८, बिहीबार) १४:१७

टीभीएस एभेरेष्ट प्रिमियर लिगमा सहभागिताका लागि पोखरा राइनोज् समूहले आफ्नो तयारि जोडतोडका साथ गरिरहेको जानकारी गराएको छ । नेपालको ईतिहासमानै सबै भन्दा बिशाल क्रिकेट महोत्सबका रुपमा चर्चा गरिएको सो खेलकालागि समुहले ३ बिदेशी खेलाडी समेत समाबेश गराएको जानकारी दिएको छ । समुहले छनौट गरेका बिदेशी  खेलाडीहरुमा पाकिस्तानी मुलुकका इसरार उल्लाह, अलि आशिफ र ताजवाली रहेको आज पोखरामा भएको पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी गराएको हो ।

खेलाडी मध्य इसरार उल्लाह क बर्गमा पर्ने खेलाडी हुन् भने उनि पाकिस्तानको पेशावरका लागि खेल्दछन । त्यसैगरी अलिआशिफ ईस्लामावाद युनाइतेड्का लागि खेल्ने गरेका र ताजवाली पाकिस्तानकै क बर्गमा खेल्ने खेलाडी रहेको बताइएको छ ।

यस्तै खेलमा उत्कृष्टता तथा स्वदेशी खेलाडीलाई समेत समान अवसर प्रदान गर्ने सोचका साथ उक्त समुहले केहि समय अगाडी पोखरामा ट्यालेन्ट हन्ट संचालन गरेको थियो । विभिन्न चरणको प्रतिस्पर्धा मार्फत समुहले १ सय २० बाट २४/२४ बाट उत्कृष्ट ७ को छनोट गरेको थियो । यसरि छनोटमा परेका खेलाडीबाट समेत पोखरा राइनोजले प्रतिस्पर्धाको माध्यमबाट उत्कृष्ट खेलाडीहरु छनोटमा १६ बर्षीय देब शाह छनोट गरिसकेको बताएको छ । छनोटमा परेका शाह नेपालमा नै पहिलो लेफ्ट आर्म इस्पीइनर चाईनाम्यान हुन् ।

यसरि पोखरा राइनोज समुहमा यस पटक खेल्ने खेलाडीहरुमा शक्त्ती गौचन, बिनोद भण्डारी, बिक्रम सोब, बिपिन खत्री, नुरधोज सेन, किशोर महतो, राजेश पुलामी मगर, सुनिल धमला, सौरभ खनाल, सन्तोष भट्ट, सुशन भारी, देब शाह लगायत तिन पाकिस्तानी मुलुकका इसरार उल्लाह, अलीआसिफ, ताजवाली रहेको जनाएको छ ।

पत्रकार सम्मेलन गर्दै राइनोज् समुहले खेलमा लगाउने जर्सी र हेलमेट समेत सार्बजनिक गरेको थियो ।

 


(२०७४ मंसिर २८, बिहीबार) १४:१७ मा प्रकाशित

मुख्य समाचार

सबै

कास्कीका प्रहरी प्रमुख एसपी कार्कीबिरुद्ध मानव अधिकार आयोगमा उजुरी

आफुलाई गैर कानूनी थुनामा राखेर मानसिक यातना दिइएको भन्दै जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीका प्रमुख एसपी दानबहादुर कार्कीबिरुद्ध एक राजनीतिककर्मीले रास्ट्रिय मानव अधिकार आयोगमा उजुरी दिएका छन्। केही समय.....

सरकार नागरिकलाई मौलिक हक दिन असफल रहेको मानव अधिकार आयोगको ठहर

राष्ट्रिय मानवअधिकार आयोगले सरकार नागरिकलाई मौलिक हक दिन असफल रहेको ठहर गरेको छ। आयोगले देशको मावनअधिकारको समग्र पक्षबारे तयार पारेको प्रतिवेदनमा यस्तो ठहर गरिएको छ।  साथै सो.....

वडाध्यक्ष कामतद्वारा आत्महत्या प्रयास, वडा सदस्य पोखरेलको मृत्यु

विराटनगर महानगरपालिका वडा नम्बर ६ का अध्यक्ष बिजय कामतले आत्महत्याको प्रयास गरेका छन् । अस्पताल स्रोतका अनुसार उनले किटनाशक बिषादी सेवन गरेर आत्महत्या प्रयास गरेका हुन् । उनको अहिले.....

Exchange Rate

Nepali Patro