अमेरिकामा हराएकी नीशा काठमाण्डौमा देखिइन्

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७३ श्रावण २५, मंगलवार) २१:५४

कुनै समय लोक गायिका नीशा सुनुवारको खुबै चर्चा थियो । स्टेज कार्यक्रमदेखि स्टूडियोमा उनी खुबै व्यस्त हुन्थिन् । तर, २ बर्ष अगाडि उनी एकाएक अमेरिका उडिन् । नीशा अमेरिका उड्दा छोरी पेटमै थिइन् । तर, यो कुरा कमैले मात्र भेउ पाएका थिए । कारण, नीशाले बिहे गरेको कतै चर्चा थिएन ।

नीशाले अमेरिका पुगे लगतै नृत्य निर्देशक शंकर वीसीसँग बिहे गरेका तस्बिर पोष्ट गरिन् । नीशाले छोरीलाई अमेरिकामा नै जन्म दिइन्, उतै हुर्काइन् । केही दिन अगाडि नीशा नेपाल आइन् । नेपाल आएर उनले तीजको गीत रेकर्ड गरिन्, म्यूजिक भिडियो पनि बनाइन् ।
गीतको भिडियो बजारमा आइसकेको छ । उनै नीशा काठमाण्डौमा मंगलबार बिहान आयोजित एक कार्यक्रममा झुल्किइन् । उनले अमेरिका फेरि चाडै र्फकने बताइन् ।

हुनत, नेपाली कलाकारहरु अहिले पनि अमेरिका भनेपछि हुरुक्कै हुन्छन् । नेपालमा जती नाम कमाएपनि अमेरिकामा नै भासिने सोच उनीहरुको हुन्छ । नीशा पनि अमेरिकामा नै जीवन अगाडि बढाउने सोचमा देखिइन् । अमेरिका पुगेर नयाँ जीवन सुरु गरेपछि नीशाको शैली भने बदलिएको छैन ।


(२०७३ श्रावण २५, मंगलवार) २१:५४ मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना