गोविन्दा भन्छन्-‘अहिलेका हिरोको शरीर चुसेको आँप जस्तो’

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७३ श्रावण २५, मंगलवार) २१:४२

कुनै समय बलिउडमा नायक गोविन्दाको राज थियो । गोविन्दाको नृत्य शैलीका लाखौ फ्यान थिए । बलिउडमा उनलाई नम्बर १ नायक भनिन्थ्यो । तर, अहिले समय परिवर्तन भएको छ । गोविन्दा आफै चलचित्रका लािग अफर आउन छाडेको बताउँछन् ।

उनै गोविन्दाले नयाँ पुस्ताका नायकहरुको बिषयमा चर्को आलोचना गरेका छन् । उनले नयाँ नायकहरुले शरीर बनाउन चाहेको बिषयमा कमेन्ट गरेका हुन् । गोविन्दाले भनेका छन्-‘नयाँ कलाकारहरुमा मात्र सिक्स पैक एब्स देखिन्छ । उनीहरुको अनुहार चुसेर फालेको आँप जस्तो छ ।’

गोविन्दाले अगाडि भनेका छन्-‘पहिलाका नायकहरुको अनुहारमा नै ग्ल्यामर हुन्थ्यो । आज त्यस्तो कुनै नायक नै देखिदैनन्, जसको अनुहार धमेन्द्रको जस्तो होस् ।’
गोविन्दाले आलोचना गर्दै भने-‘जसको शरीर राम्रो छ, उसको अनुहार फुस्रो छ । जसको अनुहार राम्रो छ उसँग गतिलो शरीर छैन ।’

उनले सलमान खान र अक्षय कुमारको प्रशंसा गरे । साथै, उनले जोन अब्राहिम र रणवीर सिंहको शरीरको पनि प्रशंसा गरे । उनले रणवीर सिंह मिहिनेती कलाकार भएको बताउन पछि परेनन् । अक्षय कुमारपछि रणवीर सिंह मिहिनेती भएको गोविन्दाको भनाई छ । उनले बलिउडमा टिक्नका लागि भाग्य र आर्शिवाद चाहिने पनि बताए ।


(२०७३ श्रावण २५, मंगलवार) २१:४२ मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना