अविवाहित नायिका नीताले अकस्मात सिन्दुर लगाएको फोटोहरु फेसबुकमा राखेपछि ………………..

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७३ श्रावण २५, मंगलवार) ०६:१९

नेपाली चलचित्र जगतकी सुन्दरी  नायिका नीता ढुंगानाले हिजोराति आफ्नो फेसबुकमा केही फोटोहरु  पोष्ट गरेकी छिन् । जसमा उनलेको सिउँदो सिन्दुरले भरिएको प्रस्टै देखिन्छ । अविवाहित सुन्दरी नायिका नीताले अकस्मात सिन्दुर लगाएको फोटोहरु  फेसबुकमा   राखेपछि धेरैले अचम्म मने ।नायक निखिल उप्रेतीसँग खिचेको  तस्बिर नीताले शेयर गरेकी छिन । यतिबेला नीता र निखिल मधुसुदन भट्टराइको निर्देशनमा चलचित्र ‘निर्भय’ को छायांकन गरिरहेका छन् ।

चलचित्रमा निता  निखिलको प्रेमिका र पत्नीको भूमिकामा रहेको उनले बतइन् ।फिल्ममा  निखिलसँग प्रेमपछि विवाह हुने हुँदा नीताले सिउँदोमा सिन्दुर लगाएकी पो रहिछन् ।

nita nikhil

नीताले खेलेका चलचित्रले खासै राम्रो ब्यापार गर्न नसकेर  करिअर केहि धरमराउँदो अवस्थामा रहेकाले पनि नीताका लागि यो चलचित्रको व्यापारले  ठुलो महत्व राख्नेछ । यस चलचित्र सुपरस्टार नायक निखिल उप्रेती भएकै  कारणले  पनि चलचित्रको व्यापार राम्रो गर्नेमा नीता आशाबादी छिन् ।


(२०७३ श्रावण २५, मंगलवार) ०६:१९ मा प्रकाशित

Exchange Rate

Nepali Patro