अविवाहित नायिका नीताले अकस्मात सिन्दुर लगाएको फोटोहरु फेसबुकमा राखेपछि ………………..

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७३ श्रावण २५, मंगलवार) ०६:१९

नेपाली चलचित्र जगतकी सुन्दरी  नायिका नीता ढुंगानाले हिजोराति आफ्नो फेसबुकमा केही फोटोहरु  पोष्ट गरेकी छिन् । जसमा उनलेको सिउँदो सिन्दुरले भरिएको प्रस्टै देखिन्छ । अविवाहित सुन्दरी नायिका नीताले अकस्मात सिन्दुर लगाएको फोटोहरु  फेसबुकमा   राखेपछि धेरैले अचम्म मने ।नायक निखिल उप्रेतीसँग खिचेको  तस्बिर नीताले शेयर गरेकी छिन । यतिबेला नीता र निखिल मधुसुदन भट्टराइको निर्देशनमा चलचित्र ‘निर्भय’ को छायांकन गरिरहेका छन् ।

चलचित्रमा निता  निखिलको प्रेमिका र पत्नीको भूमिकामा रहेको उनले बतइन् ।फिल्ममा  निखिलसँग प्रेमपछि विवाह हुने हुँदा नीताले सिउँदोमा सिन्दुर लगाएकी पो रहिछन् ।

nita nikhil

नीताले खेलेका चलचित्रले खासै राम्रो ब्यापार गर्न नसकेर  करिअर केहि धरमराउँदो अवस्थामा रहेकाले पनि नीताका लागि यो चलचित्रको व्यापारले  ठुलो महत्व राख्नेछ । यस चलचित्र सुपरस्टार नायक निखिल उप्रेती भएकै  कारणले  पनि चलचित्रको व्यापार राम्रो गर्नेमा नीता आशाबादी छिन् ।


(२०७३ श्रावण २५, मंगलवार) ०६:१९ मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना