माओवादी केन्द्रका युवा नेता लेखनाथ न्यौपानेको गुनासो : पैसा र  नेताको चाकडी नगर्दा टिकट पाइन

संबाददाता : आश गुरुङ     प्रकाशित मिति: (२०७४ कार्तिक १६, बिहीबार) १०:४०

काठमाडौं । माओवादी केन्द्रका युवा नेता लेखनाथ न्यौपानेले पैसा र  नेताको चाकडी नगर्दा टिकट नपाएको गुनासो गरेका छन् ।

पार्टीले  प्रत्यक्ष टिकट नदिए पछि समानुपातिक तर्फको टिकट आफुले अस्वीकार गरेको समेत उनले  जानकारी गराए । जनयुद्ध लडेका यी युवा नेता न्यौपाने कुनैबेला अखिल (क्रान्तिकारी)का चर्चित केन्द्रीय अध्यक्षसमेत थिए ।

अहिले पनि लेखनाथको पालामा जस्तो बिधार्थी आन्दोलन उठ्न नसकेको भन्दै बिधार्थी नेताहरुको कार्यसैलीमाथि प्रश्न उठाईने गरेको  पाइन्छ  ।उनले  सामाजिक सञ्जाल फेशबुकमा आफुले पार्टीबाट टिकट नपाउनुका कारण पैसाको चलखेल र खर्चिलो चुनावी प्रकृया भएको खुलाएका हुन्  ।

उनले लेखेका छन्, चुनाव लड्न एक करोड लाग्ने रहेछ, नेताहरुको चाकडी गर्नुपर्दो रहेछ त्यो दुबै मैले गरिँन त्यहि भएर टिकट पाईंन । अन्त्यमा उनले लेखेका छन्, चुनाव नैं सबै कुरा होइन, म जे छु खुसी छु, वाम गठबन्धन जिताउने अभियानमा भने लाग्ने छु ।


(२०७४ कार्तिक १६, बिहीबार) १०:४० मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना