दुध पिएर नसकेको भन्दै पिताले ३ वर्षीया छोरीलाई अन्धकार रातमा घरबाट बाहिर निकाले

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७४ कार्तिक ६, सोमबार) ११:१०

दुध पिएर नसकेको भन्दै पिताले ३ वर्षीया छोरीलाई अन्धकार रातमा घरबाट बाहिर निकालेका थिए। पिताले घर निकाला गरेकी ती बालिका दुई हप्तादेखि वेपत्ता भएकी थिइन्। प्रहरीले फेला पारेको एक बालिकाको शव उनै वेपत्ता बच्चीको भएको आशंका गरेको छ।

यो घटना अमेरिकाको हो। दुई वर्ष पहिले ती पिताले भारतको एक अनाथालयबाट धर्म पुत्रीका रुपमा उनलाई लिएर गएका थिए। बच्ची राम्रोसँग बोल्न सक्दैनथिइन्।  न्यूज एजेन्सीका अनुसार शेरिन म्याध्यूज नाम गरेकी ती बालिकालाई ७ अक्टोबरमा वेवारिस् अवस्थामा उनको घरको पछाडि देखिएको थियो।

प्रहरीले एक बालिकाको शव सडकको मुनी भेटाएको थियो। तर ती बालिकाको सनाखत हुन नसकेपनि वेपत्ता कालिकाको शव उन सक्ने प्रहरीको आशंका छ। प्रहरीले म्याध्यूज हाउसदेखि करीब एक किलोमिटर दुरीमा बालिकाको शव फेला पारेको थियो। शवको पोष्टमार्टमपछि यो कुराको पुष्टी हुने समाचारमा उल्लेख छ।


(२०७४ कार्तिक ६, सोमबार) ११:१० मा प्रकाशित

मुख्य समाचार

सबै

कास्कीका प्रहरी प्रमुख एसपी कार्कीबिरुद्ध मानव अधिकार आयोगमा उजुरी

आफुलाई गैर कानूनी थुनामा राखेर मानसिक यातना दिइएको भन्दै जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीका प्रमुख एसपी दानबहादुर कार्कीबिरुद्ध एक राजनीतिककर्मीले रास्ट्रिय मानव अधिकार आयोगमा उजुरी दिएका छन्। केही समय.....

सरकार नागरिकलाई मौलिक हक दिन असफल रहेको मानव अधिकार आयोगको ठहर

राष्ट्रिय मानवअधिकार आयोगले सरकार नागरिकलाई मौलिक हक दिन असफल रहेको ठहर गरेको छ। आयोगले देशको मावनअधिकारको समग्र पक्षबारे तयार पारेको प्रतिवेदनमा यस्तो ठहर गरिएको छ।  साथै सो.....

वडाध्यक्ष कामतद्वारा आत्महत्या प्रयास, वडा सदस्य पोखरेलको मृत्यु

विराटनगर महानगरपालिका वडा नम्बर ६ का अध्यक्ष बिजय कामतले आत्महत्याको प्रयास गरेका छन् । अस्पताल स्रोतका अनुसार उनले किटनाशक बिषादी सेवन गरेर आत्महत्या प्रयास गरेका हुन् । उनको अहिले.....

Exchange Rate

Nepali Patro