मुम्बई भागदौडमा एक नेपालीको मृत्यु भएको पुष्टि

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७४ आश्विन १७, मंगलवार) ११:०६

मुम्बईको रेलवे स्टेशनमा भएको भागदौडमा एक नेपालीको पनि मृत्यु भएको छ । गत शुक्रबार मुम्बईमा एक रेलवे स्टेशनलाई जोड्ने पुलमा भागदौड मच्चिँदा २३ जनाको मृत्यु भएको थियो । मृत्यु हुनेमा कपिलवस्तुका टिकाराम तेली पनि भएको खुलेको छ । उनी मुम्बईमा बस्दै आएका थिए ।

 

नवमीको दिन दशैं मनाउने खर्च जुटाउन उनी काममा गएका थिए तर, भागदौडमा परेर ज्यान गुमाएका छन् । शुक्रबार बिन्द्रावतीलाई श्रीमान टिकारामको फोनबाट कल आयो । उनलाई भनियो कि भागदौडमा टिकाराम घाइते भएका छन् र केईएम अस्पताल लगिएको छ । यसरी नै उनका आफन्त र साथीभाइलाई फोन गयो । त्यसपछि त्यो नम्बरमा फोन लागेन ।

उनका साथीभाइ अब अस्पताल पुगे, टिकारामको नाम घाइतेको होइन, मृतकको सूचीमा थियो । पत्नी बिन्द्रावतीका अनुसार टिकारामसँग सामसुङ फोन थियो । तर, प्रहरीले भने उनको साथमा फोन नभेटिएको बताएको टाइम्स अफ इण्डियाले जनाएको छ ।

टिकारामका साथी दिलिपका अनुसार दुई दशकदेखि मुम्बईमा बस्दै आएका थिए र, दादर प्लाजाको तरकारी बजारमा काम गर्थे । उनकी पत्नी बिन्द्रावती ४८ घन्टा लामो ट्रेनको यात्रापछि सोमबार मात्र आइपुगेकी छन् । टिकारामका चार छोराछोरी छन्, जो ३ देखि १२ वर्षका छन् र नेपालमा पढ्छन् ।


(२०७४ आश्विन १७, मंगलवार) ११:०६ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

कास्कीमा पक्राउ पत्रकार हमालको तुरुन्त रिहाइका लागि पत्रकार महासंघ लगायतका बिज्ञप्तिहरु

समाचार सकलनको शिलशिलामा कास्की जिल्लाको पत्रकार ओम हमाल पक्राउ परेकाछन । नेत्र बिक्रम चन्द विप्लब नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी कास्की जिल्ला इन्चार्ज कृष्ण वाग्ले संगै पक्राउ परेका पत्रकार हमाल.....

जनसंचार डटकमका संचालक तथा सम्पादक ओम हमाललाई रिहाई गर्न महासंघको माग

जनसंचार डटकमका संचालक तथा सम्पादक ओम हमाललाई रिहाई गर्न नेपाल पत्रकार महासंघले माग गरेको छ । पत्रकार महासंघले विज्ञप्तिमार्फत पत्रकार हमाललाई बिनाकारण प्रहरीले पक्राउ गरेको भन्दै.....

राजनीतिक आस्था राखेकै भरमा श्रमजीवी पत्रकार हमाल कास्की प्रहरीद्वारा गिरफ्तार

कास्की प्रहरीले शुक्रबार बिहान पोखराको शिशुवाबाट नेत्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेकपा कास्की इन्चार्ज कृष्ण वाग्ले रुपेश र पत्रकार ओम हमाललाइ पक्राउ गरेको छ । उक्त पार्टी निकट.....

Exchange Rate

Nepali Patro