शिक्षा मन्त्रीलाइ कालो झण्डा देखाउदा पोखरामा ९ जना बिद्यार्थी नेताहरु गिरफ्तार

संबाददाता : रमाकान्त बास्तोला     प्रकाशित मिति: (२०७४ आश्विन ७, शनिबार) ११:०७

रमाकान्त बास्तोला / पोखरा – सार्बजनिक शिक्षालाइ धारासायी बनाउन भुमिका खेलेको अर्थात शिक्षा ऎन पास गरेको बिरोधमा बिभिन्न कार्यक्रम गर्दै आएका नेकपा निकट अखिल क्रान्तिकारीले र नया शक्ति निकट बिद्यार्थी संगठनले आज पोखरामा शिक्षा मन्त्री गोपालमान श्रेष्ठलाइ कालो झण्डा देखाएको थियो ।

बिरोध प्रदर्शन गर्दै गर्दा अखिल क्रान्तिकारीका केन्द्रिय सदस्य आस गुरुङ, पृथ्वीनारायण क्याम्पसका अध्यक्ष शिव क्षेत्री र नयाँ शक्ति बिद्यार्थी युनियनका महासचिव नेत्र चापागाईं, यस्तै नयाँ शक्ति बिध्यार्थी युनियन  कै प्रादेशिक अध्यक्ष सुनिल पौडेल, केन्दीय सचिब विकल पौडेल, संगित लामिछाने, बिशाल तिमिल्शिना , रेशम सापकोटा, नबराज पौडेल लगायत बिध्यार्थीका नेता कार्यकर्तालाइ प्रहरी गिरफ्तार गरेको छ । उनिहरुलाइ अहिले जिप्रकामा राखिएको छ ।

पोखरा उधोग बाणिज्यको हलमा आयोजना गरिएको एक सम्मान कार्यक्रममा सहभागी हुन गएका मन्त्रीलाई बिद्यार्थीहरुले कालो झण्डा देखाउदै नाराबाजी गरेका थिए । गरिव किसानका सन्तानलाइ शैक्षिक अधिकार बाट बन्चित गर्ने शिक्षा ऎन रहेको भन्दै बिद्यार्थी संगठन हरु निरन्तर आन्दोलनमा छन ।

 


(२०७४ आश्विन ७, शनिबार) ११:०७ मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना