‘कर्म कर्ण’ आदिवासी जनजाति पत्रकारिता पुरस्कारबाट हुम बहादुर तमु सम्मानित(भिडियो सहित)

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७४ असार २९, बिहीबार) १२:३८

आश तमु, पोखरा । यस वर्षको ‘कर्म कर्ण’ आदिवासी जनजाति पत्रकारिता पुरस्कार विगत १६ वर्षदेखि पोखरामा आदिवासी जनजातिको पक्षमा आवाज उठाउदै आएका हुम बहादुर गुरुङलाई आज एक कार्यक्रम बीच प्रदान गरिएको छ। समाजसेवी तथा तमु धीं नेपालका अध्यक्ष कर्मा गुरुङद्धारा स्थापित फोनिज कास्की द्धारा प्रदान गरिने ‘कर्म कर्ण‘ आदिवासी जनजाति पत्रकारिता पुरस्कार २०७४ बाट  कास्की आवाज राष्ट्रीय दैनिकका प्रधान सम्पादक हुम बहादुर गुरुङलाई प्रदान गरिएको हो।

फोनिज कास्कीद्धारा गठित पुरस्कार छनौट समितीका संयोजक सरस्वती गुरुङ, फोनिजका सल्लाहकार राजबहादुर गुरुङ र फोनिज अध्यक्ष एमबी आस्था मगरको आइतबार सम्पन्न बैठकले लामो समयदेखि पोखरामा जनजातिको पक्षमा आवाज उठाउदै आएका पत्रकार हुम बहादुर गुरुङलाई पुरस्कार प्रदान गर्ने निर्णय गरिएको थियो। उक्त पुरस्कार हरेक बर्ष असार २९ गते कर्म गुरुङ्गको वैवाहिक वर्षगाठँको अवसर पारी प्रदान गरिने गर्दछ। गुरुङलाई नगद १५ हजार, दोसल्ला र सम्मान पत्रले सम्मान गरिएको छ।

यस भन्दा अघी रिता गुरुङ, हर्क आले मगर,तिलक पुर्जा पुन,शन्ति तमु,मान बहादुर घर्ती(एम बी आस्था) सम्मानित भईसकेका छ्न।


(२०७४ असार २९, बिहीबार) १२:३८ मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना