पोखराको इन्द्रचोकमा शंकास्पद बस्तु भेटीयो(भिडियो सहित)

संबाददाता : मोनिका गुरुङ     प्रकाशित मिति: (२०७४ असार २७, मंगलवार) ०६:४०

आश तमु पोखरा/ विप्लब नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले बन्द आवहान गरेको दिन पोखराको इन्द्रचोकमा शंकास्पद बस्तु भेटिएको छ । विहान साढे १० बजे शंकास्पद बस्तु भेटिएपछि अहिले सो क्षेत्रमा प्रहरीले सुरक्षा दिइरहेको छ ।

सडक किनारमा शंकास्पद बस्तु राखेको पाइएपछि स्थानीयले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । अहिले शंकास्पद बस्तु रहेको क्षेत्रमा सवारी आवागमन र सर्वसाधारणलाई हिडडुलमा रोक लगाइएको छ । शंकास्पद बस्तु पहिचान र निश्क्रिय पार्न नेपाली सेनाको बम डिस्पोजल टोली घटना स्थलमा पुगिसकेको छ।

 


(२०७४ असार २७, मंगलवार) ०६:४० मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना