अर्जेन्टिनाले ब्राजिललाई हरायो (हेर्नुस हाईलाइट भिडीयो)

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७४ जेष्ठ २७, शनिबार) ०३:००

पोखरा/  मेलबर्नमा शुक्रबार भएको अन्तर्राष्ट्रिय मैत्रिपुर्ण खेलमा अर्जेन्टिनाले चिरपरिचित प्रतिद्वन्दी ब्राजिललाई हराएको छ ।

अर्जेन्टिनाले ब्राजिललाई १–० ले पराजित गरेको हो । अर्जेन्टिनाका ग्याब्रियल मेरकाडोले खेलले एक मात्र गोल गरी अर्जेन्टिनालाई जित दिलाए । ब्राजिलका स्ट्राइकर नेयमारबिना मैदान उत्रिएको ब्राजिलले राम्रो प्रदर्शन गरे पनि गोल गर्न चुक्यो ।

बार्सिलोना स्ट्राइकर तथा अर्जेन्टिनी खेलाडी लियोनल मेसी, एन्जल डि मारिया, गोन्जालो, पाउलो ड्यावाला पहिलो हाफमै मैदान उत्रिएका थिए । ब्राजिलको तर्फबाट भने ग्यार्बियल जिसस, विलियम र फिलिप काउटिन्हो मैदानमा देखिएका थिए ।

विश्वकप छनोटको तयारीमा रहेका दुवै टोली मैत्रिपुर्ण खेल खेलेका हुन् । ब्राजिलले आगामी मंगलबार अष्ट्रेलियासँग मैत्रिपूर्ण खेल खेल्नेछ । ब्राजिलमाथि जित गरेपछि अर्जेन्टिनी प्राशिक्षक जर्ज सामपाओलीका लागि सुखद सुरुवात रहेको छ ।


(२०७४ जेष्ठ २७, शनिबार) ०३:०० मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना