पत्रकार महासंघ जापान शाखाको अध्यक्षमा मोहन घले निर्वाचित

संबाददाता : मोनिका गुरुङ     प्रकाशित मिति: (२०७३ चैत्र २८, सोमबार) १२:२६

नेपाल पत्रकार महासंघ जापान शाखाको अध्यक्षमा मोहन घले निर्वाचित भएकाछन् ।  शाखाको सोमबार सम्पन्न तेस्रो अधिवेशनबाट घले २५ मत प्राप्त गरी निर्वाचित भएका हुन् ।अध्यक्षका प्रत्यासी निर्वतमान उपाध्यक्ष बेलुकाजी थापाले १७ मत प्राप्त गरे । जापान शाखामा आबद्ध कुल ४६ पत्रकार मध्ये ४२ मत खसेको निर्वाचन समितिका संयोजक भुषण घिमिरेले जानकारी दिए ।

त्यसैगरी, निर्वाचनबाट उपाध्यक्षमा बिनोदकुमार सापकोटा र पूर्ण चलाउने निर्वाचित भएकाछन् ।  सचिवमा ऋतुकुमार दुरा, सहसचिवमा कुमार मोक्तान, कोषाध्यक्षमा राजबिन थापा र महिला सदस्यमा संगीता कुँवर निर्विरोध निर्वाचित भएकाछन् ।

६ जना सदस्यका लागि भएको निर्वाचनबाट मुक्ति सूबेदी, रमेश श्रीस मगर, निशान मगर, आनन्द कोईराला, शान्तकुमार पहरी र रबिन्द्र श्रेष्ठ निर्वाचित भएका छन् ।अध्यक्षमा निर्वाचित भएपश्चात घलेले सबै पत्रकारहरुको सुझाव लिएर शाखालाई अघि बढाउने प्रतिबद्धता व्यक्त गरेकाछन् ।

अधिवेशनको नेपाल पत्रकार महासंघका अध्यक्ष महेन्द्र विष्टले उद्घाटन गरेका थिए ।  उद्घाटन कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै अध्यक्ष विष्टले पत्रकारको हकहितको रक्षा गर्नु पत्रकार महासंघको प्रमुख एजेण्डा भएको बताए ।उनले बैदेशिक शाखाहरुले नेपाली समाजलाई योगदान गर्ने गरी कलम चलाउनुपर्ने बताए ।  अधिवेशनको अवसरमा अध्यक्ष विष्टले प्रवासमा नेपाली पत्रकारिता बारे प्रशिक्षण पनि दिएका थिए ।


(२०७३ चैत्र २८, सोमबार) १२:२६ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

नेकपा परित्याग गरि आधा दर्जन भन्दा बढी बिप्लप नेकपामा प्रबेस स्वागत गर्दै जिल्ला सेक्रेटरी रणदिप

  नेकपा कालिकोटले बर्तमान परिस्थिती र एकिकृत जनक्रान्ती बिषयक अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ  उक्त कार्यक्रममा कामरेड किरण को सभापतित्व र प्रमुख अतिथी जिल्ला सेक्रेटरी कामरेड रणदिप को.....

मलेसियामा सेक्युरिटी कम्पनीका सुपरभाइजर हत्याको अभियोगमा पक्राउ परेका दुई नेपाली नेपाल पुगे

  मलेसियामा सेक्युरिटी कम्पनीका सुपरभाइजर हत्याको अभियोगमा पक्राउ परेका दुई नेपाली सेक्युरिटी गार्ड प्रारम्भिक अनुशन्धन पश्चात रिहा भएका छन । सेप्टेम्बर १ तारीख मलेसिया स्थित.....

मलेसिया स्थित नेपाली राजदुतवासद्वारा आयोजित २०७६ संविधान दिवस सप्पन्न

    नेपाली राजदुतावास मलेसियाले क्वालालम्पुर स्थित Hotel renaissance स्थित एक कार्यक्रम आयोजना गरि संविधान दिवस मनाएको छ। उक्त कार्यक्रममा संवोधन गर्दै महामहिम उदय राज पाण्डेले नेपाली हरुको.....

Exchange Rate

Nepali Patro