फिल्ममा साइन गर्नुपूर्व शर्त राख्ने बलिउडका कलाकारहरु

संबाददाता : मोनिका गुरुङ     प्रकाशित मिति: (२०७३ फाल्गुन १९, बिहीबार) ०२:२३

बलिउडका ठूला स्टारहरु हचुवामा कुनै पनि फिल्म साइन गर्दैनन् । ब्यानरदेखि स्क्रिप्टसम्म सबै कुरा चित्त बुझेपछि मात्र फिल्म खेल्न तयार हुन्छन् । यसका अतिरिक्त केही यस्ता कलाकार छन् जो हरेक फिल्ममा साइन गर्नुपूर्व पूर्वशर्त राख्छन् । यहाँ तीनै कलाकारको बारेमा चर्चा गरिएको छ ।

सलमान खानः कयौं सुपरहिट फिल्म दिइसकेका सलमान खानको हरेक फिल्ममा साइन गर्नुअघि पूर्वशर्त हुन्छ, नो किसिङ सिन । वास्तविक जीवनमा जति रोमान्टिक भए पनि उनी फिल्ममा हिरोइनलाई किस खान रुचाउँदैनन् । वर्षौंदेखि उनले नो किसिङको नियम बनाएर यसलाई गर्दै आएका छन् ।

करिना कपूरः यदि फिल्ममा ए-लिस्ट कलाकारहरु छैनन् भने करिना ती फिल्ममा काम गर्दिनन् । करीनाले फिल्मका लागि गर्ने सम्झौतामा नै यो उल्लेख हुन्छ । उनले अहिलेसम्म गरेका फिल्महरुमा यो शर्तलाई कायम राख्दै आएकी छिन् ।

अक्षयकुमारः हरेक वर्ष २-३ फिल्ममा अभिनय गर्न भ्याउने अक्षय कुमार आइतबार कहिल्यै काम गर्दैनन् । उनको सम्झौतामा यही शर्त राखिएको हुन्छ कि आइतबार उनले फिल्मको सुटिङ गर्ने छैनन् । आइतबार उनले परिवारका लागि समय दिन्छन् । यद्यपि ब्रदर्श र वान्स अपन अ टाइम इन मुम्बई दोबारा जस्ता फिल्ममा उनले यो नियम तोडेका थिए ।

ऋतिक रोशनः ऋतिक रोशन आफ्नो बडी र फिटनेसमा अत्यधिक ध्यान दिन्छन् । उनी जहिले पनि आउटडोर सुटिङमा जाँदा त्यस ठाउँको सबैभन्दा राम्रो जिम आफ्नो लागि बुक गराउँछन् । यसका साथै उनी आफ्नो भान्से पनि साथमा लैजान्छन् ताकि आउटडोर सुटिङमा भनेजस्तो खान पाइयोस ।

सोनाक्षी सिन्हाः बलिउडकी दबंग गर्ल सोनाक्षी सिन्हा पनि अन स्त्रिmन किस खान रुचाउँदिनन् । जहाँ नयाँ अभिनेत्रीहरु किसिङ सिन गर्न कत्ति पनि हिच्किचाउँदैनन् त्यहाँ सोनाक्षी भने यसबाट टाढै रहन्छिन् । बुवा सत्रुधन सिन्हाले उनलाई किसिङ सिनमा रोक लगाएको चर्चा पनि चल्ने गरेको छ ।

रेखाः बलिउडकी ‘टाइम लेस ब्यूटी’ रेखा कुनै कुरा मन परेन भने बीचैमा फिल्म छोडिदिन्छन् । २०१६ मा आएको ‘फितूर’मा कैटरिना कैफकी आमाको भूमिका तब्बुभन्दा पहिले रेखाले निभाउनेवाला थिइन् । आधाभन्दा बढि सुटिङ पनि भइसकेको थियो । तर आफ्नो रोल र लुक्स मन नपरेको भन्दै उनले फिल्मलाई बीचमै बाइबाइ गरिन् ।

अक्षय खन्नाः लामो अन्तरालपछि अक्षय खन्नाले एक्सन कमेडी फिल्म ‘ढिसुम’ बाट कमब्इाक गरे । यद्यपि यो फिल्म साइन गर्नुभन्दा अगाडि उनले शर्त राखेका थिए कि उनी यस्तो भिलेनको रोल गर्ने छैनन् जो हिरोबाट खाली पिटाइ खाइरहन्छ ।

कंगना रनौतः अभिनेत्री कंगना रनौटले रंगुन साइन गर्ने बेलामा शर्त राखेकी थिइन् कि उनले दुई हिरोहरु सैफ अली खान र साहिद कपुरभन्दा एक लाख बढि पारिश्रमिक पाउनुपर्छ । सोही शर्त बमोजिम सैफ र साहिदलाई सात-सात करोड पारिश्रमिक दिइयो भने कंगनालाई सात करोड एक लाख दिइयो ।


(२०७३ फाल्गुन १९, बिहीबार) ०२:२३ मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना